Przyrządy do pisania z nadrukiem ciekawą formą reklamy?

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule tekstu brzmi: oczywiście, że tak! Mimo siły mediów tradycyjnych (TV) i cyfrowych (internet), długopisy reklamowe cały czas są uznawane za skuteczną drogę promocyjną. W tym tekście omówimy jasne wyjaśnienie, czemu długopisy z nadrukiem to znakomity i tani pomysł na ogłaszanie firmy.

Długopisy z nadrukiem są bardzo praktyczne. Konsument, który weźmie na ulicy ulotkę raczej nie schowa jej do kieszeni, a przeczyta i wrzuci do śmietnika. A długopisy logopen to takie rzeczy, które zawsze się przydadzą. W hipotetycznych zestawieniach rzeczy, które najczęściej się zawieruszają, długopisy na pewno zdobyły dobre miejsce. I to jest właśnie przyczyna, dla której warto rozdawać konsumentom długopisy reklamowe. Rozsądnie umieszczone logo na przedmiocie będzie dyskretnie przypominało ludziom o marce. A każdy, kto choć troszkę orientuje się w kwestiach marketingu, wie że pożądane jest to, by firma wryła się w głowę konsumenta. Długopisy z nadrukiem sprawią, że klient skojarzy firmę z miłym podarunkiem, który jest używany na co dzień.

kalkulator

Źródło: www.morguefile.com

Rozsądnie jest namierzyć przedsiębiorstwo poligraficzne, które niedrogo produkuje reklamowe długopisy. Jeśli zamówisz znaczną liczbę sztuk, koszty nadruków nie powinny być spore. Bardzo istotny jest dizajn takiego gadżetu promocyjnego. Długopisy z nadrukiem mają być miłe dla oka. Nie umieszczaj zbyt wielu tekstów na gadżecie, gdyż umie to zaburzyć czytelność komunikatu. Rozsądnie jest na długopisie dać zmniejszone logo przedsiębiorstwa, jego nazwę oraz podstawowe dane, np. adres strony WWW. Gdy zostanie nieco powierzchni do wykorzystania, długopisy z nadrukiem mogą mieć też zgrabne hasło reklamowe firmy, które szybko zapada w pamięć. Warto napisać je wzdłuż przedmiotu, tak żeby użytkownik widział tekst za każdym razem, kiedy pisze.

Źródło: http://www.logopen.pl/dlugopisy-metalowe/dlugopisy-cosmo.html
Copyright © All right reserved. | Theme: Business Click by eVisionThemes