Kimkolwiek jesteśmy, bywa, że otrzymujemy czasem zaproszenia na chrzciny, komunię czy wesele.
Wtedy obowiązują absolutnie ubrania wizytowe. Podstawą wyposażenia szafy każdego mężczyzny jest garnitur. Niezastąpiony? Nie jakby się mogło wydawać czarny, a w kolorze granatu. To odcień, który na wybiegach występuje co sezon.

garnitur

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Koszule, na pozór tak mało znaczący element męskiej garderoby, mogą sprawić nie lada problem. Sklepy prowadzące swą działalność w sieci służą jednak pomocą – eleganckie koszule męskie (np.). O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Czy w środku upalnego lata mamy przyzwolenie na pójście z wybranką do ołtarza w koszuli z krótkim rękawem? W żadnym wypadku. Spod marynarki zawsze musi wystawać mankiet koszuli. Cóż, sporo panów tak ”nosi się” w Polsce, jednak w świecie to nie nie ma racji bytu. Najlepiej, gdy mężczyzna latem ma dobrą gatunkowo koszulę i podwinięte rękawy.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu tekst, zobacz inne informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam drukarka etykiet samoprzylepnych, odnajdziesz tutaj podobne wiadomości.

Swobodna nonszalancja we włoskim stylu.

Zalecanym dodatkiem do koszuli wizytowej jest krawat, który W wielu przypadkach stanowi akcent manifestujący charakter mężczyzny. Jest dodatkiem ponadczasowym nieuwzględniającym w zasadzie różne trendy i zmiany w świecie mody. Wiadomo, nowy sezon niesie ze sobą zmiany we wzorach, kolorach i krojach krawatów, jednak moda często do nas wraca. Należy więc zaopatrzyć się w kilka znakomitych jakościowo krawatów, ponieważ będzie to inwestycja na wiele lat. Pamiętajmy: krawat powinien być zawsze o ton ciemniejszy od koszuli.

garnitur

Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com

Kompletując oficjalny strój (przejdź na ten sklep polecam paski do spodni tutaj), często nie pamiętamy o dopasowaniu odpowiedniego paska do spodni. Najbardziej istotne jest to, by miał surową, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor identyczny, jak kolor butów, które planujemy włożyć. W luźniejszym stylu, męskie paski skórzane mogą być plecione lub zamszowe. Takie niezobowiązujące dodatki świetnie komponują się np.

Jeśli potrzebne Ci następne miejsce, z którego będziesz czerpać dane, to zalecamy to źródło (http://www.jagna.pl/bizuteria-c-71.html). Znajdziesz w nim dużo materiałów na analizowany tutaj temat.

z lnianym garniturem.

W modzie męskiej od lat funkcjonują buty ze szczególnie wydłużonymi czubkami (zainspirowane najwidoczniej wojną z Turkami). Weszły pod strzechy i nie chcą wyjść. Pora w końcu to zmienić i przeprosić klasyczne obuwie. Trampki do garnituryu? Stylizacja osobliwa lecz tylko dla mężczyzn, którzy wyjątkowo „czują modę”. A można ich w dzisiejszych czasach ujrzeć coraz częściej…

Copyright © All right reserved. | Theme: Business Click by eVisionThemes