Rozwiązania dla firm

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Na chwilę obecną przesłanie nawet dużego pakietu informacji na drugi koniec świata pochłania raptem parę sekund. Już zdążyliśmy zauważyć, iż powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a jednocześnie narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.

e-faktura

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com
W końcu, przy dzisiejszej, tworzenie i wysyłanie faktur nie stanowi problemu. Szczególnie, gdy korzystamy z systemu Kofax, który doprowadza do porządku, przyśpiesza przesyłanie faktur i zapewnia należytą archiwizację dokumentów papierowych. Kofax może być z powodzeniem używany w firmach małych i dużych, w których pracownicy muszą mieć stały dostęp do całego sytemu z dowolnego miejsca. Więcej w tym temacie:

Niestety, dużo firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną zmuszone do elektronicznej faktury, same raczej nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich wątpliwości mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu dokumentów.

Z elektronicznym obiegiem dokumentów jest jak z jazdą na rowerze. Czasem trudno zrobić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć wszyscy wiemy, iż to nic trudnego. Z przejściem na faktury (zobacz) elektroniczne jest w zasadzie podobnie. Dobrze jest więc znać plusy płynące z zastosowania elektronicznego obiektu dokumentów, a są to: szybszy i sprawniejszy obieg dokumentów, automatyzacja przebiegu wystawiania faktur, faktury w formie elektronicznej są proste w archiwizacji i zajmują mało miejsca, a korzystanie z nich jest bezpłatne, gwarancja dostarczenia dokumentu w odpowiednim czasie, możliwe dokonanie szybkiej korekty, łatwy monitoring dokumentów krążących w organizacji oraz budowanie wizerunku firmy przyjaznej środowisku.

Koniec z poprawkami, z nerwowymi sytuacjami, dotychczasowe trudności zostaną usunięte. W celu bliższego zapoznania się z ofertą Kofaxu, należy wpisać ową frazę w przeglądarkę internetową, aby zaznajomić się z producentem systemów ukierunkowanych na udoskonalenie przepływu dokumentów.