Salon Volkswagen Kraków – gdzie się znajduje i jakie usługi proponuje?

Volkswagen to niemiecki fabrykant czterokołowców tworzonych przez koncern Volkswagen AG od 1937 roku. W dokładnym przełożeniu oznacza „Samochód ludu”. Przeszło 35 milionów pojazdów – tak wielka liczba aut wyprodukowanych w jednej fabryce to sukces niespotykany w historii motoryzacji.

Passat

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
W Krakowie pionierem w sprzedaży aut przedsiębiorstwa Volkswagen jest firma samochodowa Bełtowski, zaistniała w 1984 roku. Od chwili 1986 roku firma uzyskała autoryzację koncernu Volkswagen AG i została doświadczonym punktem obsługi pojazdów firmy VW i Audi.

Obywatele wykonujący w przedsiębiorstwie pracę to profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem, wyedukowani w ośrodkach szkoleniowych koncernu VW i Audi. Wieloletnim doświadczeniem wspomogą wybrać właściwy samochód stosowny do potrzeb wszelkiego kontrahenta. Serwis volkswagen: s-performance.pl/ Kraków zapewnia także serwis maszyn}.

Da się tam dokonać przeglądów pogwarancyjnych, tak aby auto realizowało wszelakie kurczowe wymogi z działki bezpieczeństwa tudzież sprawności. Wszelkie czynności serwisowe posiadają kompletną dokumentację, precyzyjną z europejskimi wzorcami. Vw Kraków serwis (zobacz także) proponuje także usługi jak wymiana amortyzatorów, aby zagwarantować klientowi zupełnie wygodną i błogą jazdę.

Na każdym etapie obsługi pracownicy rządzą się dokładnie stwierdzonymi wartościami, które bezpośrednio przekładają się na korzyści klientów i tysiące kilometrów prostej eksploatacji serwisowanych aut. Gdy o chodzi o samą markę, to oferuje ona nam pojazdy najwyższej jakości.

Volkswagen

Autor: speed4
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejsze warianty, jakie wypuszczane są na rynek posiadają: Rear Assist, jaki ułatwia jazdę wstecz, prężne i spokojne doświetlanie skrętów, a także asystenta hamowania. Całość po to, aby zastrzec pełen wykwint w toku jazdy zarówno kierowcy , jak i pasażerom.

Volkswagen serwis w mieście Kraków oferuje sprzedaż samochodów takiej firmy na najwyższym poziomie. Dostępne są także eleganckie felgi, maty do bagażnika i innego typu dodatki. Na każdym etapie pracownicy kierują się określonymi regułami i dzięki temu zacnie reprezentują markę. Producent tychże samochodów zapewnia także luksus dla konsumentów, gdyż są one niezawodne.