LEDowe zamienniki energochłonnych źródeł światła

Niewiele osób ma świadomość, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy Unii Europejskiej byliby w stanie zaoszczędzić niemal 40 TWh, co w przybliżeniu odpowiada rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że w tym czasie oszczędności na obszarze krajów UE będące efektem takiej zmiany mogłyby wynieść nawet 5mld euro?

Im wcześniej zatem rozpoczniemy modernizację wykorzystywanego oświetlenia, zastępując je źródłami światła zgodnymi z wyśrubowanymi kryteriami UE – na przykład żarówki LED (idź: oferta tym szybciej będzie szansa obniżyć szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale i dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

Przedsiębiorstwo oświetleniowe działając na polu projektów unijnych z obszaru energetyki, bazujące na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma na celu realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a przy tym minimalizację zużycia energii i troskę o sferę materialno-ekonomiczną klienta.

Nie ociągaj się, ponieważ jesteśmy na stronie (https://www.smartvest.pl/blog/blog-2) dla Ciebie. Zrobiliśmy bardzo interesujące wpisy. Pragniesz je przeczytać? Zapraszamy do nowej witryny.

Pełna oferta prezentowana jest w tym serwisie zawiera bogaty asortyment energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od wiodących producentów, takich jak Osram, GE – do wykorzystania w gospodarstwach domowych, urzędach, hotelach, centrach handlowych, przemyśle, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Ze względu na bezpośredni kontakt z wytwórcami jesteśmy w stanie oferować naszym klientom dobre ceny.

Absorbuje Cię ta problematyka? Jeżeli tak, to bez wahania kliknij ten link – ta optymalna strona (https://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/krakow/hotel-lenart.html) na pewno również będzie godna uwagi.

Klienci natomiast dzięki wyborowi produktów LED oferowanych przez naszych partnerów mają możliwość wygenerować oszczędności na zużyciu energii, w zależności od typu żarówki LED około 75% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: więcej pomocy) w trakcie działania nie nagrzewają się, w efekcie czego zostają zredukowane także koszty powiązane z chłodzeniem pomieszczenia.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL

Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting

LED Solutions oferuje ponadto kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, pragnących zmniejszyć konsumpcję energii poprzez modernizację przestarzałych rozwiązań oświetleniowych. W ramach naszej oferty, oferujemy pełną obsługę od audytu aktualnej instalacji oświetleniowej aż po projekt, wykonawstwo oraz wdrożenie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .