System do wystawiania faktur dostępny w Internecie.

,,X” to dobrze przygotowany, odpowiedni do obowiązujących przepisów, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla biur rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz małych przedsiębiorstw. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnorodnych formularzy.

przykładowa faktura

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Program do fakturowania przez Internet to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Faktury wystawiać można bezpłatnie i bez żadnych limitów. Specjalny serwer gwarantuje, iż wystawione faktury i zapisane na nich dane nie będą odczytywane przez osoby do tego nieupoważnione. Faktury online magazynowane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich duplikaty wykonywane sa w trybie ciągłym. Zmniejsza to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie zachowując stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie w danej chwili przebywasz. Aby mieć wejście do systemu wystarczy tylko podłączenie do WiFi . Polecamy także artykuł:

Program ten jest niezwykle intuicyjny i prosty w użyciu.
Program do faktur on-line nie wymaga logowania. Wystawić można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca lub rachunek online.

W każdej chwili możesz edytować swoje faktury (http://www.efematic.pl/) online.
Wyszukiwarka znajdzie również kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany tudzież wysłany do niego dokument.
za pomocą tego programu błyskawicznie możesz też zweryfikować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi firmami lepiej nie kooperować.
Wydruk faktury jest czytelny.
Dodatkowo program sam obliczy faktury (tu)VAT, utworzy zgodną z zasadami klasyfikację towarów czy usług oraz zbuduje bazę danych – kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie są zapłacone w terminie automatycznie informują o przeterminowanej płatności.
Program do faktur jest stale aktualizowany przez zespół profesjonalnych księgowych.
W każdej chwili możesz być pewny, że dokumenty są poprawnie ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz przepisowe z punktu księgowo-podatkowego.
Dodatkowo w programie znajduje się moduł Kadry i płace, który daje możliwość:
– podpisywanie umów na swobodną formę zatrudnienia z pracownikiem;
– przejrzyste prowadzenie ewidencji pracowników;
– definiuje wynagrodzenia, uwzględniając przy tym różnorodne premie płacowe;
– sporządzanie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
Po to by zdobyć więcej dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową albo do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z