Dopasuj dla siebie najlepszy kredyt.

Zgodnie z powiedzeniem raz na wozie, raz pod wozem, pieniądze się ma, a czasem ich brak. Dotyka ten problem każdego z nas i z pewnością każdy, przynajmniej raz w życiu myślał nad zaciągnięciem pożyczki czy kredytu.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Szybkie pieniądze na pilne potrzeby.Nieplanowany ślub córki, zepsuty telewizor i nagła potrzeba gotówki gotowa. Nie zawsze wtedy jesteśmy w stanie zapożyczyć się u kogoś z rodziny, w takich sytuacjach rozwiązaniem mogą się być chwilówki bez bik. Ich załatwienie jest proste i formalności ograniczone są do minimum, u większości pożyczkodawców wystarczy dowód osobisty i informacja o dochodach.

Kredyt na wycieczkę czy remont – garść informacji o kredytach na dowolny cel.Kredyty gotówkowe (np. z oferty są idealnym wyjściem, kiedy potrzebujemy pieniędzy na dowolny zakup. Bank nie wpisuje się w księgę wieczystą mieszkania, co ma swoje plusy i minusy – nie musimy się niepokoić o hipotekę ale jednocześnie mamy większą prowizję i droższy kredyt.

BIK – odwieczny problem.Biuro Informacji Kredytowej, potocznie zwane BIK, jest instytucją sektora bankowego mającą na celu sprawdzenie wiarygodności kredytobiorców, którzy z kredytów korzystali lub mieli kredyt.

monety

Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Mamy w ten sposób informację o tym, czy kredyt był regularnie spłacany, a także o zaległościach i ich wysokości. Jeżeli zatem zdarzyły się kiedyś, problemy z regulowaniem terminowym kredytów czy pożyczek, to bardzo prawdopodobnie, że jesteśmy w Biurze Informacji Kredytowej i nie dostaniemy w banku kredytu. Jest i na taką sytuację sposób.

Pomoc dla zadłużonychWyjściem mogą być pożyczki bez weryfikacji w bik oraz krd, znajdują się one w ofercie wielu pozabankowych instytucji i przedsiębiorstw pożyczających środki finansowe. Procedura udzielania tego typu pożyczek (pełna treść) jest pozbawiona nadmiaru formalności i ogranicza się zwykle do umowy. Przed tym jak zdecydujemy się na pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, pamiętać należy żeby zanim podpiszemy dokumenty uważnie przeczytać umowę.

Trudności finansowe mogą się zdarzyć każdemu z nas. Zanim jednak zdecydujemy się na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu czy pożyczki pamiętajmy aby nie przeceniać naszych możliwości finansowych i uważnie czytać umowy. Dzięki temu unikniemy niejasnych sytuacji i zdziwienia w przyszłości.