Skąd wziąć pieniądze, jeśli nie posiadamy zdolności kredytowej?

W dzisiejszych czasach bardzo często występują sytuacje, w których potrzebny nam jest nagły zastrzyk gotówki. Życie utrudnia zaoszczędzenie większej sumy gotówki na wyznaczony cel, dlatego, gdy pojawia się wyjątkowa okazja prywatna bądź biznesowa, ratujemy się kredytami. Surowe wymogi stawianie przez instytucje bankowe sprawiają jednak, że nie każdy posiada zdolność kredytową.

Pożyczka

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku, kiedy instytucja bankowa odmówi nam przyznania kredytu, warto rozważyć pożyczki pozabankowe. O ile dysponujemy nieruchomością, w postaci domu, mieszkania, albo działki, dobrym rozwiązaniem są pożyczka (zobacz forsel) prywatna pod zastaw nieruchomości. Takie pożyczki przydzielane są w sposób nieskomplikowany i szybki, a nieodpowiednia historia kredytowa, posiadane zadłużenia, czy brak zaświadczenia o zarobkach nie dyskwalifikują klienta.

Pożyczki pod zastaw mieszkania są nieco wyżej oprocentowane od zwykłych kredytów bankowych, lecz jest to rozwiązanie, które opłaca się szczególnie w sytuacji, kiedy bank odmówi udzielenia kredytu. Jeśli chcemy uniknąć wielu formalności, pieniądze (zobacz pożyczka pod zastaw nieruchomości) bez BIK będzie najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy spisać umowę, złożyć oświadczenie o dochodach oraz przedstawić dokument potwierdzający własność nieruchomości, żeby w ciągu zaledwie 2-3 dni otrzymać środki. Więcej na

Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK stały się w ostatnich latach wyjątkowo popularnym produktem finansowym, nie tylko ze względu na to, że umożliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom posiadającym zadłużenie, ale również dlatego, że dzięki nim przedsiębiorstwa mogą w krótkim czasie zrealizować zamierzenia biznesowe – to rozwiązanie jest doskonałe, kiedy zależy nam na krótkim czasie znalezienia dodatkowych funduszy.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK może być wykorzystana na dowolny cel. Jeśli zatem chcemy rozkręcić biznes, spłacić inne zobowiązania, czy mamy jakiekolwiek inne plany na przeznaczenie otrzymanych pieniędzy, możemy zrealizować swoje zamierzenia, bez obowiązku tłumaczenia się z nich. Więcej na . Pożyczki pod zastaw mieszkania są dla mnóstwa osób jedyną deską ratunku, coraz chętniej korzystamy z możliwości ich wzięcia, szczególnie, że instytucje bankowe mają wobec klientów coraz bardziej wygórowane wymagania, których lwia część społeczeństwa nie jest w stanie spełnić.