Wybieramy przyjazne pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowa rozkłada się ponad 300 lat! O ile nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytku, ale troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się o wiele krócej, a w środku w miejsce żelowego napełnienia posiadają wkład z ligniny. To podejście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla karnacji brzdąca. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle pomocna, albo wręcz nieodzowna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po narodzinach w szpitalu, w żłobku, na wczasach. A po użyciu pieluszki można po prostu wyrzucić do kosza. Oznacza to zdrowie, ekologia i wygoda w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne osiągalne w sklepie to świetna alternatywa dla słynnych jednorazówek. Wykonane są z życzliwych środowisku i dziecku surowców. Część chłonna pieluszki ekologicznej niejednokrotnie wypełniona jest z bawełny, kukurydzy względnie celulozy. Nie uczulają, nie pobudzają podrażnień i, co bardzo istotne dla eko-rodziców – nie rozkładają się przez setki lat. Większość z nich ulega totalnej biodegradacji.

Masz ochotę dowiedzieć się dużo na ten ciekawy temat? Zapraszamy w takim razie na naszą kolejna stronę – można zobaczyć tu (https://acana.com.pl/karma/) link i należy w niego wejść.

Od niedawna też na rynku polskim można nabyć pieluszki ekologiczne jednorazowe ((poznaj więcej)). Jedni rodzice kupują je ze względów ekologicznych, rozumując, że posiadają one mniejsze znaczenie na środowisko naturalne, pozostali natomiast ze względu na zdrowie dziecka. Większa część pieluszek ekologicznych jest rekomendowana nawet dla maluchów o wielkich podatnościach alergicznych.

Otulacze wełniane (sprawdź otulacze wełniane) stworzone z naturalnej, puszystej i łagodnej w dotyku wełny 100%. Zaprojektowany jest dla najbardziej subtelnej i łagodnej skóry pociechy. Otulacz wełniany jest cienki i przewiewny, dzięki czemu prędko schnie i jest zawsze prędko gotów do ponownego użycia. Jego zamierzenie opracowany wzór powoduje, że pasuje na najmniejsze niemowlęta. Otulacz wełniany użytkujemy jako naturalny izolator od wilgoci. Wdziewamy go na pieluszkę składaną, kształtowaną lub korzystamy z kieszonką dopinaną. Otulacze zrealizowane są z mięciutkiej, cienkiej wełny i wystarcza na cały czas pieluchowania.