Usługi prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która zajmuje się doradztwem oraz pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy porady prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna przedsiębiorstw, różnego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, oraz usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Działamy w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska oraz prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego ooraz (strona)prawa europejskiego.

Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z okolic Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. Na potrzeby klientów współdziała z nami też adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, ooraz (kliknij, zobacz, sprawdź)inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje rozległe doświadczenie nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeśli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szersze informacje w kwestii tego jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, a także dane kontaktowe oraz precyzyjne warunki świadczenia obsługi prawnej, znajdą Państwo na stronie internetowej