Co dać mężczyźnie w prezencie?

W całym roku mamy sporo okazji do wręczenia szczególnych prezentów. Wraz z upływem lat – nawet, jeśli znamy upodobania obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z żeńskim gronem jest prosto, zawsze przyda się następny gadżet, albo kosmetyk. Ale co ofiarować mężczyznom?

Golący się mężczyzna

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co wręczyć małżonkowi, dziadkowi, lub tacie w prezencie, w ciągu ostatnich paru lat powróciła moda na mężczyzn tradycjonalistów, troszczących się o atrakcyjny wizerunek oraz chętnie używających kosmetyki i akcesoria pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Dzięki temu nie jest nietaktem podarować mężczyźnie żel do mycia twarzy, zwłaszcza, jeżeli został wyprodukowany z naturalnych substancji i pochodzi z docenianej na świecie marki. Następnym dobrym pomysłem są klasyczne gadżety do usuwania zarostu. Elektryczne maszynki odchodzą w zapomnienie, współcześnie każdy prawdziwy mężczyzna stosuje brzytwę, wejdź tutaj maszynkę z żyletkami, decydując się na produkty wiodących marek. Jeżeli zastanawiamy się, co nabyć w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka z pewnością zadowoli każdego wielbiciela tradycji i dobrej jakości. Sporo kobiet ma wątpliwości przed nabywaniem tego rodzaju przedmiotów, gdyż nie wiemy, które marki wybierać i jakie produkty będą dobre. Edwin Razor to z pewnością będzie odpowiedni wybór, dobrze jest zapamiętać tę markę i w przyszłości zaopatrywać się w podarki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odnajdziemy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i nabędziemy pędzel do golenia z sierści borsuka, albo inne gadżety, dobrze jest mieć świadomość, iż nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeśli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana na różne sposoby do poszczególnych wersji pędzli. Najdoskonalsza jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, żeby nie trzeba było ich już mechanicznie wyrównywać. Polecamy też

Całkowicie naturalne zakończenie włosia gwarantuje najwyższą jakość pędzla i niezwykłą miękkość oraz delikatność produktu. Jeżeli planujemy kupić w prezencie żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to funkcjonują takie same zasady, jak w przypadku kosmetyków żeńskich: można wybrać kosmetyk oferowany konkretnemu rodzajowi cery, albo zdecydować się na kosmetyk uniwersalny. W sklepach dostępne są różne kompozycje zapachowe.