Warsztat fiata profesjonalnie dokona naprawy, udzieli gwarancji na wykonaną usługę, zadba ochronę i doradzi.

Fiat jest fabryką, która od lat angażuje się we wszystkie dziedziny oddziaływania aut na środowisko. Począwszy od analizy prac wstępnych nad silnikiem ekologicznym i redukcji wydzielania spalin, a skończywszy na zaangażowaniu w działalność usługową. Każdy Fiat serwis kontynuuje tę ideę, krocząc z duchem czasu, pobijając konkurencję i stale dbając o swoich klientów.

Fiat serwis zapewnia: gwarancję ochrony, profesjonalizm -wykształceni serwisanci warsztatu fiata wykorzystują najnowsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze, zapewniając najwyższy stopień specjalizacji, szybkość – oględziny lub naprawa auta w niedługim czasie, w razie potrzeby, fiat serwis oferuje pojazd zamienny, rzetelność – tylko fiat serwis daje pewność, że do regeneracji zostaną użyte najwyższej jakości, pewne części wymienne, oszczędność – fiat serwis gwarantuje wykonanie fachowej usługi za zyskowną kwotę.

Fiat Punto 1.4 ELX 2010

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwe wypoziomowanie lamp jest niezwykle ważne dla komfortu i bezpieczeństwa kierującego, jak również dla pozostałych użytkowników drogi. Aby zapewnić jak najlepsze warunki widoczności reflektory fiat w czasie podróży powinien mieć je poprawnie ułożone. Z powodu bezpieczeństwa, wypoziomowanie świateł, powinno się ustawić po każdej zamianie żarówki reflektora, po każdorazowej ingerencji mechanicznej mogącej mieć oddziaływanie na ich poziom oraz sprawdzać raz w roku. Zdarza się, że świateł nie można prawidłowo ustawić, bo uszkodzone zostały pokrętła światła przeznaczone do regulowania. Wtedy warto je naprawić lub wymienić gdy świetlówka nie pali się, przed jej wymianą należy koniecznie sprawdzić czy nie jest przepalony odnośny bezpiecznik, czy nie są pordzewiałe odnośne styki.

Omawiana na tej witrynie tematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to kliknij tutaj i przeczytaj oprócz tego więcej na ten temat.

Popalone żarówki trzeba zamienić na inne tożsamego typu i mocy. Dobry serwis zazwyczaj zaoferuje oryginalne fiat części zamienne. Oryginalne części dzięki zachowaniu bezwzględnych norm w fazie procesu produkcji oraz spełnieniu narzuconych certyfikatami właściwości, gwarantują wysoką jakość, trwałość, właściwe osiągi auta, komfort używania, a przede wszystkim bezpieczeństwo podróży. Stojąc przed kwestią nabycia części nieznanego pochodzenia nie wolno zapominać, że wymiana oryginalnej części zamiennej na tańszy zamiennik powoduje tylko złudną i pozorną oszczędność dla właściciela pojazdu. Tak naprawdę może prowadzić do następnych, przyspieszonych odwiedzin w warsztacie, a nawet do utracenia gwarancji na auto.