Program do doboru odcienia felg, konfigurator felg

W tej chwili wielu z nas nie ma zupełnie pojęcia, co to jest konfigurator felg. Większa część właścicieli wozów frapuje objętość napędu i ilość koni mechanicznych wozu. Dla dam z kolei, nadzwyczaj istotny jest odcień auta.

wejdż tu

Autor: Rocco Demas
Źródło: http://www.flickr.com
Mało kto kieruje uwagę na felgi, a jednak mają one znaczny wpływ na całościową prezentację wozu. Dzięki narzędziu konfigurator felg, mamy możliwośćdostroić felgi do swojego samochodu w taki sposób, że będą odpowiadać do koloru karoserii, wymiarów czterokołowca i ogólnie będą się prezentować cudownie. Automobilowe opony i felgi nie mają łatwego żywota. Szczególnie zimą są narażone na powtarzające się wpadania w nieszczelności, co nie jest obojętne dla ich stanu. Mimo coraz lepszych materiałów, cały czas łatwo je poważnie uszkodzić.

Trzeba posiadać wiedzę o tym , że uszkodzone felgi nie nadają się do użytkowania, są nawet niebezpieczne. Powinno się więc zainwestować we własne zabezpieczenie. To, jakie felgi wybierzemy, zależy od zamożności naszego portfela. Mogą to być felgi stalowe, lecz jeżeli pragniemy, aby nasze auto (myjnia samochodowa bydgoszcz myj-car) prezentowało się porządniej aniżeli inne,

Opona

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

zdecydujmy się na aluminiowe. Są one mniej uległe na różnego typu deformacje, niż felgi stalowe. Selekcjonujmy te o prostych konturach, nie nagromadza się w nich sól i niepolerowane, także niechromowane, po to, by nie wzmacniać ryzyka poślizgu. Poza tym, odporność na uderzenia jest lepsza aniżeli w wypadku felg stalowych. Wybierając felgi pamiętajmy, iż sam przekrój felgi to nie wszystko. Należy przy okazji wziąć pod uwagę również jej szerokość.

Konfigurator felg gwarantuje zaplanowanie felg wedle własnego uznania. Każdy kto zdecyduje się poeksperymentować, może wybierać z wielu realnych połączeń. Konfigurator felg , to swego gatunku atelier programowe. Konfigurator koloru felg (sprawdź to) gwarantuje dobór felg po marce wozu, bądź po wielkościach. Wystarczy wybrać markę pojazdu, rocznik i rodzaj nadwozia wozu, w następnej kolejności wpisujemy kubaturę i siłę napędu i posiadamy gotowy plan felg do naszego wozu. Zadbana, atrakcyjna felga, to gwarancja wyróżnienia się z masy podobnych wozów.