Nowatorskie akcesoria kuchenne

Wyposażenie wnętrz, zwłaszcza wnętrz kuchennych, to coś, na punkcie czego nie jedna kobieta ma obsesję. Zwłaszcza, jeżeli jest kobietą lubiącą gotować. Tym bardziej, iż z każdej strony, w każdym pasażu handlowym jesteśmy otoczeni przez masę sklepów pełnych różnego rodzaju niecodziennych akcesoriów dla mieszkań produkowanych przez podmioty z całego świata.

Proponują one wszystko: zaczynając od klasycznej ceramiki, poprzez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowoczesne opcje, które są ostatnimi czasy niezwykle chodliwe, z uwagi na swoją daleko idącą praktyczność. Wytwórcami tego typu akcesoriów są dwie firmy, na temat których informacje znajdziemy w poniższym tekście.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą firmą, której nie można pominąć wyposażając kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska firma, ceniona już w ponad 40 krajach w różnych częściach świata.

Ciekawią Cię przeróżnego rodzaju branżowe posty? Zatem idź tu i czytaj nasze następne wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją opinię.

Jej artykuły charakteryzują się daleko idącą nietuzinkowością, funkcjonalnością, jakością i niecodziennym stylem. Warty uwagi jest surowiec wykorzystywany do wyrobu akcesoriów – Lekue jest znanym na całym świecie liderem w zakresie tworzenia wyrobów do celów kulinarnych z silikonu.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę rozwiązań – od form do wypieku ciast, ciasteczek po innowacyjne akcesoria, takie jak na przykład woreczek do gotowani, stoliki na kawę lub też formy na kostki lodu – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cały towar odznacza się żywymi kolorami, i ciekawymi formami. Na pewno są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię oraz sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od przeszło 30 lat szokuje ciekawymi oraz innowacyjnymi projektami. W obecnej ofercie znajdziemy wesołe, barwne i przydatne na co dzień produkty z melaminy. Pytanie czym jest rzeczona melamina – jest to materiał syntetyczny, który wyglądem i w dotyku przypomina ceramikę, ale zatrzymuje przy tym lekkość i trwałość plastiku – idealne rozwiązanie, wyjście?

Do produkcji wyrobów marki Zak Designs używane są tylko materiały wyjątkowej jakości, z tego powodu charakteryzują się one perfekcyjnym wykonaniem. Wesoła kolorystyka i niecodzienne, efektowne wzornictwo powodują, iż przygotowywanie i serwowanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. W ofercie mają większość potrzebnych przyborów kuchennych: każdego rodzaju pojemniki, dzbanki i kieliszki.

Interesujesz się owym działem? Czytaj więc jeszcze dalej o tym wątku w następnym tekście, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Myślimy, że Ci się podoba.

Ceny są przystępne – od kilkunastu PLN za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (przykładowo miskę).

Produkty wspomnianych marek nierzadko można znaleźć w sklepach w galeriach handlowych oraz w Internecie. Trzeba tylko wpisać w Google odpowiednią frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, albo po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się wiele odnośników do odpowiednich portali internetowych.