Sklep internetowy z atrakcyjnymi cenowo wagami.

Niezawodne wyniki pomiaru zależą od dokładności początkowej próbki. Każda niedoskonałość w zakresie przygotowania próbki będzie powtarzana albo nawet ulegnie zwielokrotnieniu podczas przetwarzania na dalszych etapach. Około 50% czasu pracy laboratoryjnej to przygotowywanie próbek, dlatego w celu uniknięcia błędów zw.z z niezgodnością ze specyfikacją oraz kosztownego ponownego powtarzania potrzebne są wagi, które zapewniają dokładne wyniki za pierwszym razem.

polecany sklep

Źródło: Wagi-elektroniczne.pl
Niezależnie od tego, czy potrzeba zważyć kilka kg czy tylko kilka mg, systemy do ważenia i dozowania, zakupione w naszej firmie – gwarantują idealną jakość ważenia i najnowocześniejsze upraszczające wykonywanie codziennych zadań poprawnie i z zachowaniem zgodności z normami. Wagi analityczne to nowa seria wag o najlepszej dokładności.

Przeznaczone są do ważenia w laboratoriach, przemyśle oraz w szkolnictwie.Wyróżniają się nowoczesnością rozwiązań technicznych, schludnym wyglądem i komfortem użytkowania. Mają także jasny i czytelny ekran (monitory sklep internetowy) z regulacją podświetlenia.Budowa jest jednorodna, metalowa. Podstawa została wykonana techniką odlewania, a szalka została stworzona z nierdzewki.System kalibracji wewnątrz zapewnia stabilną dokładność wagi. Duża komora ważenia pozwala na komfortowe nakładanie ważonych przedmiotów i chroni przed działaniem czynników przeszkadzających w pomiarze.

Szeroki wachlarz funkcji specjalnych oraz możność podłączenia komputera lub drukarki pozwalają na usprawnienie codziennych prac związanych z ważeniem. Zakres ważenia to 1 kg, precyzyjność odczytu to 0,0001 g, szalka o średnicy 90 mm, a obciążenie minimalne powinno mieć10mg. Wagi analityczne posiadają następujące funkcje: ważenie procentowe, konwersja na jednostki i liczenie sztuk.

Proponujemy wagi analityczne wiodących producentów polskich oraz zagranicznych. Dokładność odczytowa 0,1mg jak i precyzyjne parametry pomiarowe pozwalają na krótki czas stabilizacji pomiarów. Szeroka gama specjalnych funkcji elektronicznych wag analitycznych zależy od producenta wag.Do wyboru mają Państwo też różnorodne poziomy wag analitycznych: od profesjonalnego do podstawowego. Każda waga analityczna posiada szklaną i wygodą w użytkowaniu szafkę przeciwpodmuchową. Dodatkowo każda waga analityczna wyposażona jest w kalibracje wewnętrzną. Oferujemy tanie (polecamy lampyilampki.pl) wagi dla najbardziej wybrednych odbiorców – .

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*