Najtańsze wysyłki kurierskie – jak zrobić to sprytnie i nie przepłacić? Nadajemy i obserwujemy przesyłkę dzięki platformie w internecie.

Kiedy mamy zamiar wysłać dużą ilość przesyłek zagranicznych, oczywiście najkorzystniej dla naszego portfela będzie wybrać opcję tanich paczek. Warto prześledzić witryny internetowe i cenniki kilku firm kurierskich, żeby wybrać najlepiej i żeby stosunkowo atrakcyjna cena nie oznaczała stosunkowo niskiej jakości.

Przesyłka

Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach rynek oferuje dość szeroki wybór usług kurierskich w dość korzystnych cenach, bez żadnych ograniczeń i przymusu podpisywania umów. Oczywiście, naszym przeznaczeniem jest bezproblemowe nadanie paczki, a rezultatem jest szybkie i niczym niezakłócone dostarczenie jej do adresata . Wygodnym udogodnieniem dla nadawcy pakunku jest również opcja kontrolowania drogi realizowanych zamówień. Warto znaleźć firmę, która oferuje tanie przesyłki zagraniczne do wszystkich państw na terenie Unii Europejskiej.

Zanim zapakujemy swoją paczkę, zapoznajmy się z elementarnymi wymaganiami pakowania i ich opisywania, bo podczas transportu oraz sortowania, paczki mogą być narażone na drgania, wstrząsy i uszkodzenia, więc aby zapewnić im możliwie najlepsze bezpieczeństwo, warto opakować ją według instrukcji tak, aby nasza przesyłka, nawet z wrażliwą zawartością, dotarła do odbiorcy w idealnym stanie.

Dobrze, kiedy karton (szczegółyo tym – http://vincent.pl/oferta/maszyny-pakujace/zaklejarka-karton.html) jest kilkuwarstwowy, ewentualnie wrażliwe miejsca można wzmocnić szeroką taśmą. Dodatkowo wolne miejsca w paczce muszą zostać wypełnione, tak by zawartość przesyłki nie mogła się luźno przemieszczać. Dobrym wypełnieniem są wiórki styropianowe lub papier z niszczarki.

To doskonały czas, aby zgłębić więcej danych na opisywany temat – niezbędne będzie tylko oryginalne www, które przybliży potrzebne informacje.

Towar nie powinien dotykać zewnętrznego opakowania ani stykać się ze sobą.

Tanie przesyłki zagraniczne możemy opłacić przelewem bez opuszczania domu. Wszystko idzie szybko i sprawnie, także w ciągu kilku dni nasz adresat będzie mógł cieszyć się oczekiwaną przesyłką. Zanim kurier dowiezie paczkę do drzwi naszego odbiorcy możemy monitorować, gdzie ona jest wpisując jej numer przewozowy w odpowiednim miejscu na platformie internetowej naszej firmy kurierskiej (odsyłam do tej strony). Aby dokonać dobrego wyboru, możemy użyć pomocnej porównywarki, która uwzględni kraj, do którego chcemy coś nadać, ciężar i wymiary pakunku.