Rabaty za kupony

Wszyscy uwielbiamy niższe ceny, bo jeśli można dokonać zakupu w niższej niż w regularnej cenie to, czemu mielibyśmy przepłacać? Przedsiębiorstwa doskonale wiedzą w jaki sposób przykuć uwagę klienta, dlatego rozdają kupony rabatowe. Kupon rabatowy pozwala nam na zakup w niższej cenie, albo na jakiś fajny gadżet za darmo. Ludzie szukają kuponów rabatowych, można je wyszperać w sieci, na stronach sklepów. Zdarza się, że przy większych zakupach otrzymuje się kupon rabatowy, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach. Dodatkowo, jeżeli polecimy komuś konkretny sklep i ta osoba powie z czyjego jest polecenia, będzie miała kupon, to my jako polecający będziemy mieli kolejne rabaty. Firmy dbają o swoich stałych klientów, ale chcą również przez programy lojalnościowe przyciągać nowych adeptów własnej marki.

kupony rabatowe

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
A może by tak poszukać rabatu

Każdy kupił coś w promocji. Nieistotne, czy kupiliśmy buty, czy cukierki na wagę. W chwili, gdy zauważymy, że można kupić coś taniej, to często łatwiej przekonać nas do zakupu. Dlatego firmy, które dbają o to, by istniał stały napływ klientów stale szykują kupony rabatowe. Kupony te często są rozdawane klientom przez cały rok. Wystarczy, że klient wybierze droższy sprzęt i dostaje bon rabatowy na następne zakupy. Czasem są robione akcje promocyjne, jeżeli po zakupach (hipermarket Kielce) podawaliśmy swojego maila, to na wskazany adres przychodzi nam kupon rabatowy upoważniający nas do zakupów w niższej cenie w określonym czasie. Często kupony rabatowe na maila otrzymują osoby, które mają karty stałego klienta. To idealne rozwiązanie, osoba kupująca w konkretnym sklepie wie, kiedy są konkretne promocje, ale też otrzymuje różne kupony rabatowe, ponieważ posiada kartę stałego klienta, jak tu – .

Karty te dostaniemy w wielu sklepach odzieżowych i kosmetycznych. A dzięki zakupom w konkretnym sklepie i okazywaniu karty klienta, otrzymujemy punkty, które potem też upoważniają do tańszych zakupów. Punkty możemy wymienić na bluzkę lub kosmetyk. Opłaca się, więc brać karty stałego klienta, warto również śledzić w Internecie promocje i szukać kuponów rabatowych (na przykład: ), bo wtedy nie wydamy na nasze zakupy całej wypłaty.

Pragniemy przekazać Ci kolejny artykuł na podobny temat. Liczymy na to, że Ci się spodoba. Wejdź w link – w nim czeka na Ciebie interesujące zagadnienie.

Kupony rabatowe rzeczywiście zezwalają na to, by dużo zaoszczędzić.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*