Rabaty za kupony

Wszyscy uwielbiamy niższe ceny, bo jeśli można dokonać zakupu w niższej niż w regularnej cenie to, czemu mielibyśmy przepłacać? Przedsiębiorstwa doskonale wiedzą w jaki sposób przykuć uwagę klienta, dlatego rozdają kupony rabatowe. Kupon rabatowy pozwala nam na zakup w niższej cenie, albo na jakiś fajny gadżet za darmo. Ludzie szukają kuponów rabatowych, można je wyszperać w sieci, na stronach sklepów. Zdarza się, że przy większych zakupach otrzymuje się kupon rabatowy, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach. Dodatkowo, jeżeli polecimy komuś konkretny sklep i ta osoba powie z czyjego jest polecenia, będzie miała kupon, to my jako polecający będziemy mieli kolejne rabaty. Firmy dbają o swoich stałych klientów, ale chcą również przez programy lojalnościowe przyciągać nowych adeptów własnej marki.

kupony rabatowe

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
A może by tak poszukać rabatu

Każdy kupił coś w promocji. Nieistotne, czy kupiliśmy buty, czy cukierki na wagę. W chwili, gdy zauważymy, że można kupić coś taniej, to często łatwiej przekonać nas do zakupu. Dlatego firmy, które dbają o to, by istniał stały napływ klientów stale szykują kupony rabatowe.

Przeczytaj bez zwłoki wpis spod linku (http://cafepanamera.com/kolumbia-excelso), ponieważ prawdopodobnie zdziwi Cię to, jak niesamowicie ciekawe materiały tam są opublikowane.

Kupony te często są rozdawane klientom przez cały rok. Wystarczy, że klient wybierze droższy sprzęt i dostaje bon rabatowy na następne zakupy. Czasem są robione akcje promocyjne, jeżeli po zakupach podawaliśmy swojego maila, to na wskazany adres przychodzi nam kupon rabatowy upoważniający nas do zakupów w niższej cenie w określonym czasie. Często kupony rabatowe na maila otrzymują osoby, które mają karty stałego klienta. To idealne rozwiązanie, osoba kupująca w konkretnym sklepie wie, kiedy są konkretne promocje, ale też otrzymuje różne kupony rabatowe, ponieważ posiada kartę stałego klienta, jak tu – .

Karty te dostaniemy w wielu sklepach odzieżowych i kosmetycznych. A dzięki zakupom w konkretnym sklepie i okazywaniu karty klienta, otrzymujemy punkty, które potem też upoważniają do tańszych zakupów. Punkty możemy wymienić na bluzkę lub kosmetyk. Opłaca się, więc brać karty stałego klienta, warto również śledzić w Internecie promocje i szukać kuponów rabatowych (na przykład: ), bo wtedy nie wydamy na nasze zakupy całej wypłaty. Kupony rabatowe rzeczywiście zezwalają na to, by dużo zaoszczędzić.