Jakimi metodami da się szybko i sprawnie pozbyć zarostu z twarzy, stare i nowe techniki golenia.

Jedną z rzeczy, które odróżniają kobiet od mężczyzn jest zarost, stan którego bardzo dużo powiedzieć może o jego posiadaczu. Panowie mają tu całkiem sporo możliwości, jednak trzeba pamiętać o tym, że granica pomiędzy elegancją a niechlujstwem i zaniedbaniem jest dość cienka i łatwo ją niekiedy przeoczyć.

brodacz

Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

Niektórzy mężczyźni decydują się na chodzenie z dłuższą brodą i przez długi czas jej nie golą, co nie oznacza bynajmniej, że nie będą musieli o nią zadbać w inny sposób. Inni chętnie chodzą z kilkudniowym zarostem, co dodaje im męskiego uroku i stanowczości, lecz tutaj także należy uważać, aby rzeczywiście to było nie więcej niż parę dni, bo później twarz zaczyna nie najlepiej wyglądać. Lecz największa ilość mężczyzn regularnie pozbywa się swojego zarostu, dzięki czemu wyglądają tak jak powinni, bez zbędnego zaniedbywania się. A że panów żyje na ziemi parę miliardów, to zrozumiałe będzie, że biznes wiążący się z produktami do golenia, jest wyceniany na naprawdę ogromne sumy.

Są jednak mężczyźni, którzy będą woleli stare techniki, a do takich bez wątpienia należy brzytwa do golenia .

Chcesz poznać coś równie interesującego? Super, ta strona www linia produkcyjna na pewno okaże się dla Ciebie pożyteczna, gdyż znajdziesz tam wiele tego typu danych.

Żeby jej używać należy mieć pewną wprawę i nerwy ze stali, bo wcale nie jest trudno o zostawienie krwawych śladów. Można jeszcze znaleźć zakłady fryzjerskie, w których da się ogolić właśnie w taki sposób, choć powoli się wykruszają.

zestaw do golenia

Autor: Jody Bowie
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo chętnie używana była też jeszcze niedawno maszynka na żyletki , jej ogromną zaletą było to, że była stosunkowo tania w użytkowaniu, a równocześnie bardzo dobrze goliła. Maszynki tego typu zostały wyparte przez nowoczesne wkłady z wieloma ostrzami, ale nadal w niektórych sklepach znajdzie się te tradycyjne sprzęty. Zwłaszcza chętnie kupowany jest model figaro, panowie którzy chcą poczuć trochę prawdziwych emocji na swojej szyi powinni ją zakupić i zacząć się golić. Jeśli jednak ktoś nie lubi żadnego ryzyka, to do dyspozycji miał będzie sporo typów gotowych maszynek, a oprócz tego różne wersje elektrycznych golarek.