Ścierki z mikrofibry są kapitalnym środkiem czyszczącym dla naszych samochodów z każdego rodzaju zabrudzeń

Każda kobieta zna i wykorzystuje je każdego dnia sprzątając swoje mieszkanie. Są koniecznym wyposażeniem gospodarstwa domowego ale nie tylko. Są dodatkowo traktowane jako akcesoria na powierzchniach narażonych na środki rżące. Piszemy o ściereczkach z mikrofibry.

ścierki z mikrofibry
Rozpoznajmy jej wspaniałe właściwości. Ścierki z mikrofibry są zrobione z włókna o szczególnych cechach. Mikrowłókno ma grubość 1/100 włosa ludzkiego. Wchłania nawet siedmiokrotnie więcej wody aniżeli sama waży.

Zapraszamy – naciśnij tutaj jaki nawilżacz powietrza dla niemowląt i przeloguj się na następną naszą witrynę. Na niej oczekują na Ciebie świeżutkie i interesujące informacje.

Czyści nawet najbardziej oporne plamy z całej nawierzchni. Do stosowania ściereczki z mikrofibry można korzystać jedynie wodę, tym samym jest cudownym wyjściem dla uczuleniowców. Przydają się do pucowania zabrudzeń każdego rodzaju powierzchni, bo jej walorem jest to, że czyszcząc tylko wodą nie zostawia smug plus zacieków – porównaj tutaj. Oprócz tego jest przyjemna w dotyku oraz nie rysuje nawierzchni. Ręczniki z mikrofibry dużo lepiej pochłaniają brud, kurz i bakterie aniżeli ich bawełniane odpowiedniki.

czyszczenie samochodu
Absolutnie nadają się do czyszczenia brudu z drewna, ceramiki, szkła (zobacz skup szkła śląsk) czy metalu. Co zaświadcza o jej dobrej jakości. Z tej przyczyny ręczniki z mikrofibry nadają się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale są wspaniałym środkiem czyszczącym do wszelkich powierzchni, które często ulegają pobrudzeniom. Są też perfekcyjnym środkiem pielęgnacyjnym do samochodów. Dobrego kierowce poznajemy również po stanie jego samochodu. Pamiętajmy, że zadbane auto dłużej będzie nam sprzyjać oraz powoduje podróżowanie nim komfort kierującemu oraz pasażerom. Poza tym tak szybko nie zniszczy się jego karoseria. Ręcznika z mikrofibry znakomicie nadają się do czyszczenia każdego rodzaju zanieczyszczeń we wnętrzu czterokołowca jak i jego zewnętrznej obudowy. Produkty z mikrofibry idealnie przydają się do polerowania karoserii i deski rozdzielczej. Ileż to razy na nowo myłyśmy szyby, deski rozdzielczej oraz lustra, bo były plamy bądź smugi, chociaż je przed momentem czyściliśmy? Ze ścierką nie będziemy mieli tego rodzaju problemów.

Może Cię też zainteresować –