Chciałabyś być bardziej seksi? Sprawdź najprostsze sposoby na kuszenie innych

Rutyna w związku może przytrafić się każdej, nawet najbardziej kochającej się parze. Co wtedy robić? Mamy do wyboru rozliczne możliwości. Rzecz jasna wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wówczas, gdy pojawiają się oznaki znudzenia partnera. Często nawet nieznaczne zmiany mogą przynieść zaskakujące efekty. Przykładem może być wybranie seksownej odzieży.

zmysłowe koszulki nocne

Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmawiając o seksownej odzieży przeważnie mamy na myśli seksowną bieliznę, aczkolwiek nie tylko uwodzicielski biustonosz może pobudzić męską wyobraźnię. Również pozostałe części garderoby, w tym seksowne koszulki – – mogą okazać się doskonałą przynętą. Najważniejsze jest rzecz jasna to, aby odsłaniały w odpowiedni sposób konkretne części ciała.

Masz duży kłopot z wyszukaniem efektywnego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno szybko może pomóc Ci ta strona liny stalowe producent.

I niekoniecznie funkcjonuje tu zasada im mniej tym lepiej, choć oczywiście rzesza, zwłaszcza męskiego grona nie ma nic przeciwko tej zasadzie. Sexi polega nierzadko na tym, że odkrywamy jedynie fragment, niewielki fragmencik biustu lub bioder, by w ten sposób pobudzić hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Ważną kwestią jest też rzecz jasna kolor. Nie ulega wątpliwości, że najbardziej seksownym kolorem jest czerwony. Jednakże – chociażby w przypadku bielizny, nie mniej atrakcyjnie prezentuje się czerń czy dla odmiany biel. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także … rozmiar. Jak najbardziej warto powtórzyć w tym miejscu często pojawiający się slogan – rozmiar ma znaczenie.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do naszych koszulek? Otóż nie ulega wątpliwości, że najbardziej seksi wyglądają te, które są dopasowane i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek rzecz jasna najlepiej jeśli idzie to w parze z równie seksowną figurą. Mało kiedy ekscytujemy się na widok osoby ubranej w za duże rzeczy, wiszące na człowieku niczym na wieszaku. Jeżeli chcemy być seksi, postarajmy się, by ubranie ładnie przylegało do ciała. I nie chodzi oczywiście o to, aby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki tłuszczu – wszystko należy stosownie wyważyć. Ogólnie, im bliżej ciała tym bardziej sexi. Pamiętajmy także na zakończenie, że podstawą jest byśmy po prostu wewnętrznie czuli się seksi. Nawet najbardziej ponętne ciało jeśli nie towarzyszy mu błysk w oku za seksowne raczej nie zostanie uznane.