Większa część hoteli w Rzeszowie posiadająca ogromnej jakości sale spotkaniowe zaprasza do skorzystania w ich propozycji

Organizację organizujące zgromadzenia biznesowe bądź treningowe nierzadko poszukują stosownych sal konferencyjnych, z możliwością umiejscowienia członków sympozjów oraz gości w pokojach hotelowych. Jest to często komfortowym wyjściem, kiedy szkolenia odbywają się do późnych godzin wieczornych bądź parę dni.

Miasto Rzeszów ma ponad 30 lokalizacji, gdzie są sale konferencyjne. Wolno tam zorganizować zebrania, szkolenia, przyjęcia, itd. Na przykład rzeszowski hotel Bristol ma aule posiadającą nowoczesne i sprawne wyposażenie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu, serwis kawowy, gdzie jest najczęściej woda mineralna, kawusia, herbata, chrupkie ciasteczka i ciasta konferencyjne.

hotel

Autor: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Jest też okazja zamówienia dla uczestników narad posiłku w porze południowej jednodaniowy w hotelowej restauracji. Dla członków sympozjów oferuje też interesujące rabaty na kwatery ze śniadaniem. Następnym położeniem jest hotel spa zakopane Ambasadorski, posiadający 4 pomieszczenia sympozjów, jakie zdołają pomieścić od 12 do 130 ludzi. Sale te są szykowane do organizacji wszelkiego typu seminariów, konferencji, treningów czy też spotkań biznesowych i bankietów. Też gwarantuje okazje użytkowania z nowoczesnego oprzyrządowania multimedialnego, między innymi rzutnika, ekranów, odtwarzacza DVD, wizualizera, a także mikrofonu bezprzewodowego, systemu nagłaśniającego bądź wjazdu do Netu. Proponuje także usługi gastronomiczne czy kompetentną obsługę. Hotel (https://www.mojekonferencje.pl/gdynia/centrum-konferencyjne-morskiego-instytutu-rybackiego) Rzeszów to kolejny ogromny kompleks konferencyjny. Jako jedyny na Podkarpaciu oferuje kilkanaście audytoriów konferencyjnych zaopatrzonych w najnowszej generacji oprzyrządowanie audio-wizualne. Największa aula może zebrać nawet 1000 gości. W kompleksie może odbywać się kilkanaście sympozjów równolegle dla nawet 2500 gości. To jedyne takie miejsce w Rzeszowie, gdzie organizują się konferencje, kursy, bankiety, pokazy mody i koncerty. Większa część hoteli posiadających sale konferencyjne w Rzeszowie jest w całości szykowana audio medialnie na wielorakie szkolenia.