Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zakupem Fiata Seicento? Co sądzić o tym aucie, czy warto go zakupić?

Twierdzi się, iż Fiat 126p naprawdę zmotoryzował Polskę. Nawet jeśli jest w tym określeniu przesada, to trzeba przyznać, iż ten model samochodu ma wielkie wpływ na nasz rodzimy rynek. Dowodem dość tani i ogólnodostępny Cinquecento, jaki po jakimś czasie doczekał się i swojego bardziej nowoczesnego następcy. Zdecydowanie powinniśmy potwierdzić, iż to właśnie Seicento jest następcą roli takiego samochodu, którym dawniej był popularny “maluszek”.

Nowy Fiat Panda

Autor: CJD North Shore
Źródło: http://www.flickr.com
Seicento jest autem przeznaczonym do jazdy po mieście. Jest nieduży, ale dzięki temu łatwiej jest go parkować. Jest także bezproblemowy w prowadzeniu i faktyczniew parkowaniu dla młodych kierowców, a jednocześnie dla kobiet. Ze względu na niską cenę zakupu, niezbyt duże koszty utrzymania, a również dostępne wszędzie fiat części, jest również kupowany przez dużą ilość starszych małżeństw. Jest idealny do niedzielnych przejażdżek. Więcej na .

Fiat nie ma bogatej historii. Auto miało swoją premierę w 1998 roku, na początku z silnikiem o pojemności 0,9 litra, który produkował 39 koni mechanicznych. Bardziej mocna jednostka była oferowana w wersji Sporting – miała pojemność 1.1. Model taki miał aluminiowe felgi oraz zderzak w kolorze nadwozia, miał także bardziej wyraźne progi i kilka pozostałych dodatków, jak nnp. skrzynia biegów o zmienionej charakterystyce.więcej szczegółów w witrynie peleciarka do trocinSamochód, jak wiele pozostałych posiada swoje minusy.

Dość często użytkownicy skarżą się na wycieki z uszczelki, jaka jestpod pokrywą zaworów, zwłaszcza w wersji z silnikiem 900. Wiadomo, bardzo dużo zależy od właściciela i sposobu eksploatacji. Jednak, mało specjalistów poleca Seicento o pojemności 0,9 litra, a to z tego powodu, iż spalanie nie jest adekwatne do osiągów, w warunkach miejskich natomiast auto może wypalić nawet osiem litrów benzyny.

Jak chodzi o wymianę części to nie ma z tym problemu, gdyż są łatwo dostępne, jak reflektory fiat. Takie fiat części Kraków dostaniesz od ręki, czasami jednakowoż musimy coś zamówić. Seicento to cały czas bardzo popularne auto w naszym kraju.

Jeżeli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź serwis (http://www.robak.konin.pl/oferta/uslugii/produkcja), a dowiesz się więcej informacji, jakie Cię niesamowicie zainteresują.

No ale ciężko się dziwić. Jest malutkie, sprytne, bezproblemowo się w nim możemy nauczyć jeździć, także dla osób, które obawiają się wyjeżdżać na miasto. Choć posiada swoje minusy, to jednocześnie warto pomyśleć o jego zakupie.