Jakie zestawy kosmetyczne są najczęściej wybierane przez Polaków na prezent?

Niezwykle często zdarza się, iż w w nagłym wypadku gdy dysponując niewielką ilością czasu musimy podjąć decyzję o wyborze prezentu trafiamy do drogerii. Bywa to o tyle niespodziewane, iż większość osób nie myslio o kosmetykach jako o dobrym podarunku.

perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Kupno kosmetyków bardzo zależy od indywidualnych preferencji, a w sklepach dostępna jest tak ogromna ich ilość, że teoretycznie nieprawdopodobne staje się trafienie idealnie w gust osoby obdarowywanej oraz nawet zbliżenie się do upodobań.

Nie możesz się doczekać nowych intrygujących treści na ten temat? Mamy do Ciebie dobrą nowinę – kliknij stoliki kawowe stylowe w podany link i ciesz się czytaniem.

(lancome dreamtone) Nie znaczy to jednak, że musimy rezygnować z kupowania takich prezentów. Dajmy z siebie w tym wypadku niewielką ilość dodatkowej pracy i zatelefonujmy do osoby bliskiej solenizantowi, aby dowiedzieć się czy przykładowo dane perfumy męskie będą odpowiednie. Poczytaj więcej o perfumach.

W przypadku zapachów dla faceta sprawa i tak jest banalnie łatwa w porównaniu do zakupu wód toaletowych dla kobiet. (laprairie) O ile mężczyźni zazwyczaj lubią wiele zapachów i nie lubią perfum na przykład z zawartością jakiejś jednej konkretnej nuty (czego często nie są nawet świadomi), o tyle kobiety potrafią przywiązać się na lata jedynie do jednego trudno dostępnego zapachu. Perfumy damskie i obdarowywanie nimi – to wprost czysta ruska ruletka.

Gdy obowiązkowo podejmujemy decyzję o ich kupnie musimy przeprowadzić dokładny wywiad. W pozostałychwypadkach lepiej dowiedzmy się jaki rodzaj skóry ma dana kobieta i poprośmy ekspedientki o pomoc w dobraniu odpowiedniego balsamu do skóry. (hugo boss cena) Z kremami do twarzy, czy kosmetykami do makijażu także nie warto ryzykować. Często zawarte w nich konserwanty nie są tolerowanie przez skórę danej kobiety, lub w przypadku kosmetyków do makijażu – paleta barw zwyczajnie nie odpowiada jej karnacji.