Meble na sprzedaż w okazyjnych cenach.

Podstawowym celem naszego komisu meblowego jest Państwa zadowolenie w zakresie wymiany i zakupu sprzętów używanych. Oferujemy niskie ceny oraz możliwość ich negocjacji. Niewątpliwym atutem naszej firmy jest jedna z najniższych prowizji przy obsłudze sprzedaży komisowej mebli używanych oraz konkurencyjny transport. Jeśli nie dysponują Państwo własnym samochodem, proponujemy swoje usługi lub polecamy współpracujących z nami przewoźników.

przestronna sypialnia

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Poniżej opisujemy niektóre z naszych sprzętów:

1) Komoda duża – wygodna w użytkowaniu, za sprawą trzem przestrzennym szufladom wyposażonym w system cichego zamykania. Wewnątrz znajduje się jedna półka przez szerokość drzwi komody. Komoda duża stworzona została z litego drewna sosnowego, pochodzącego z polskich lasów. Półki oraz części wewnętrzne są zrobione z płyty (zobacz: płyty pet) laminowanej. Komoda jest pomalowana ekologicznymi farbkami wodnymi, dzięki czemu zapewniono jej odpowiedni proces oddychania oraz wyeliminowano czynnik mogący powodować choroby alergiczne u najmłodszych. Nadaje się zarówno do pokoju chłopczyka jaki i dziewczynki.

2) Stelaż do łóżka – zawiera aż 42 listewki. Jest on cały pokryty folią carbon, która chroni drewniane elementy przed wilgotnością i uszkodzeniami. Modne i funkcjonalne uchwyty zapewniają kilkukrotnie większą elastyczność. Dodatkowa regulacja twardości w obrębie T12, składającej się z 12 podwójnych listew sprawia, że można bez problemu dostosować twardość stelaża do swoich preferencji. Stelaż świetnie dopasowuje się do ciała.

łóżko pojedyncze z szufladą

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

3) Łóżko piętrowe 3 osobowe – niezwykle funkcjonalne i nowoczesne. Jego stabilna konstrukcja daje gwarancję bezpieczeństwo i komfort dla dzieci. Łóżeczko wykonane jest z dobrej jakości drewna sosnowego, a jego krawędzie są odrobinę zaokrąglone. Wszystkie elementy łóżka zostały trzykrotnie pomalowane. Specjalnie zaprojektowana barierka zabezpiecza dzieci przed wypadnięciem. Łóżko posiada w funkcjonalny schowek pod ruchomym materacem, który można użyć na składowanie pościeli lub zabawek.

W branży mebli działamy już ponad dekadę. Zapewniamy Państwu solidną obsługę i okazyjne warunki cenowe. Sprzedawane przez nas sprzęty mogą Państwo zobaczyć na ekspozycji mającej kilkaset metrów kwadratowych. Meble podzielone są według ich użyteczności, co uprości Państwu szybki i właściwy wybór sprzętów. Polecamy meble krajowe i zagraniczne, w tym do: salonu, kuchni, biura.