Lean manufacturing – jak zreorganizować działania produkcyjne i podnieść ich sprawność w firmie?

Zwyczajną własnością każdej struktury jest pęd do nieustającego podnoszenia wydajności swoich działań. W związku z tym, wydaje się, że równie naturalne dążenie jest udziałem samodzielnej osoby będącej jej częścią. Co zaskakujące sytuacja ta jest czysto teoretyczna.

W praktyce okazuje się, że poszczególni pracownicy nie odbierają swoich obowiązków w sposób globalny. Dlatego tak niezmiernie ważna jest wymowa przedsięwzięć, mających na celu podniesienie poczucia jednostki jako elementu organizacji oraz zintensyfikowania stopnia przywiązania do organizacji.

szkolenie pracowników

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com

Do tego typu narzędzi zaliczamy szkolenia oraz wszystkie imprezy służące integracji. Najważniejszym, co pojawia się w umyśle typowej osobie na stanowisku menadżerskim, gdy gdy rozmawia się o podnoszeniu produktywności organizacji, jest lean manufakturing (poznaj więcej).polecana strona (więcej na stronie)Zapraszamy na szkolenie six sigma. Gdybyśmy tego samego rozmówcę poprosili o rozwinięcie tego pojęcia w pojedynczym krótkim zdaniu, najprawdopodobniej jako odpowiedź otrzymalibyśmy wtłoczone nam do głów jeszcze za czasów studiów słowa: eliminowanie marnotrawstwa.

Rzeczywiście jest to podawana w publikacjach naukowych definicja, ale tłumaczy ona tylko mały element omawianego działania.

Zaciekawił Cię ten wątek? Nie zwlekaj, tylko przeczytaj nowy tekst, który na pewno bardzo Cię zaciekawi. Zobacz!

Do tego oddzielne stosowanie tylko tej części, w ostateczności może dać skutek odmienny w stosunku do planowanego. Aby członkowie organizacji wiedzieli o całości zagadnienia, trzeba skierować ich na profesjonalne szkolenia lean manufacturing.

Aby tego dokonać wyszukujemy kompetentną jednostkę zajmującą się takimi szkoleniami wpisując do wyszukiwarki hasło: „szkolenia lean manufacturing” (. Dobrze jest czasem wpisać poszukiwaną frazę w inny sposób by otrzymać wiekszą ilość wyswietlonych rekordów, np.: lean manufacturing szkolenia