Rejestratory stają się popularniejsze

Rosja to taki kraj, w którym każdego dnia dochodzi do dużej ilości wypadków samochodowych – dużo z nich ląduje potem w Sieci. Bardzo wielu Polaków uwielbia oglądać rosyjskie wypadki: naturalnie powodem nie jest rzekoma niechęć do Rosji. Po prostu przynajmniej niektóre z tych wypadków istotnie fajnie wyglądają. Naturalnie oglądanie śmierci na drodze jest nieetyczne, lecz na całe szczęście większość wypadków nie kończy się aż tak źle. Ogromna popularność filmów z Rosji spowodowała, że wśród zmotoryzowanych Polaków dostrzec można duży popyt na rejestratory jazdy/blow. Wiadoma sprawa: nie chodzi przede wszystkim o chęć nagrania wypadku… Szczególnie rejestratory są modne z tego powodu, iż rejestrator zapewne dużo razy pomógł niewinnemu kierowcy uniknąć mandatu albo utracenia zniżek u swojego ubezpieczyciela.

rejestrator

Autor: Jimmy Harris
Źródło: http://www.flickr.com
Można w sumie powiedzieć, że rejestratory jazdy w dużym stopniu polepszają bezpieczeństwo na drogach – biały rejestrator jazdy. Skoro polski kierowca wie, iż w każdej chwili mógłby być nagrany, zapewne dużo rzadziej łamie prawo drogowe. Co prawda bardzo rzadko policja zwykła się zajmować nagraniami umieszczanymi w serwisie Youtube, ale jeżeli sprawa jest naprawdę poważna, z pewnością winny zostanie znaleziony, a potem ukarany. A więc rejestratory jazdy/prestigio są w istocie niezbędne, nie są tylko zabawką!

Rejestratory są bardzo pomocne również z tego powodu, że jeśli jakiś policjant będzie chciał wziąć od nas jakąś łapówkę, będziemy mieli na niego dowód. Naturalnie w ostatnich latach bardzo spadło w polskiej policji „zapotrzebowanie” na łapówki, ale no różnie to bywa. Czarna owca jest w stanie pojawić się dosłownie w każdej instytucji. Doceniajmy także to, że jakby nie patrzeć rejestratory jazdy/smartgps powodują, iż w trakcie

gps

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com

jazdy piękną trasą komunikacyjną będziemy mieli później pamiątkę – .

Często jednakże jakość takiego nagrania jest mocno słaba: a więc byłoby fajnie gdybyśmy w czasie szukania rejestratora jazdy starali się o to by zakupić coś co sprawi, że faktycznie będziemy wielce usatysfakcjonowani z własnego nagrania. Według bardzo wielu zmotoryzowanych – Rosjan, Polaków, Litwinów, Niemców czy Koreańczyków, bardzo dobre są rejestratory jazdy/xblitz – zapewniają wyśmienitą jakość nagrania. Pamiętajmy: drogowe (spoiwa mineralne) chamstwo warto starać się zwalczyć.