Jak urządzić nowoczesne biuro tak by skupić się na branży danej firmy, osobowości ludzi oraz profilu jaki firma reprezentuje?

Coraz więcej przedsiębiorstw powierza specjalistom w dziedzinie architektury wnętrz urządzenie swego lokum tak aby biuro i firma miały swój charakter. Niejednokrotnie już pracodawca całkiem zmienia przekonanie na temat wpływu otoczenia na nastrój pracownika. Okazuje się, że wydajny pracownik to przede wszystkim szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na niepowtarzalne wnętrza i ciekawe rozwiązania, które mają umilić czas spędzany w pracy.

w sali konferencyjnej

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Biuro winno być wizytówką firmy. Urządzając nowoczesne biuro trzeba skupić się na branży danej firmy, charakterze ludzi oraz charakteru jaki firma reprezentuje. Aktualnie możemy z pewnością stworzyć biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją. Biuro powinno robić przede wszystkim dobre wrażenie na klientach odwiedzających je. Dzięki dobrej aranżacji wnętrza, odzwierciedlającej charakter biznesu, klienci z większą ochotą zaufają i skorzystają z waszych usług (z pewnością się przyda: dobrej jakości wizualizery do biura). W nowoczesnym biurze ważni są ludzie którzy tam pracują. Inaczej zorganizujemy wnętrza dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a inaczej dla księgowych czy prawników. Istotne jest, by osoby pracujące tam, mogły identyfikować się z miejscem pracy. Powierzchnia powinna pobudzać dodatnio do postępowania. Słoneczne przestrzenie z silnymi akcentami kolorystycznymi dają współczesny charakter i design. Urządzając biuro, trzeba pamiętać o tym, co ma sobą wyrażać. Co innego jest przecież potrzebne w salonie kosmetycznym a co innego u lekarza – meble do salonów fryzjerskich i kosmetyczek. Dobrze zaprojektowane biuro i firma to znakomita wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to sugestia na nowoczesne biuro. Przeważają tu monochromatyczne kolory: biały, czarny i szary. Kropla energetycznej czerwieni doda całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może być ozdobiona strukturą naśladującą beton. Na jej tle możemy ustawić oryginalne biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą pomalowaną farbą tablicową. Białe meble dyskretnie wtopią się w tę wysmakowaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Kolejną propozycją może być równie nowoczesne i designerskie biuro ale pachnące surową Skandynawią. Styl dostosowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Kliknij ten link i sprawdź tu kalkulator zasiłku chorobowego netto podobne informacje na ten temat – one na pewno Cię zaintrygują, więc nie czekaj zbyt długo:)

Do tego niepowtarzalne, piękne schuttersy, kamienna ściana również w bieli. Jedna ściana może być ozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Starczy jeden soczysty limonkowy kolor np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wysmakowane dodatki: lampy, oryginalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako mocny akcent, możemy jedną ścianę pomalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa warstwa farby magnetycznej da nam powierzchnię, po której możemy pisać nie tylko kredą, lecz też przyczepiać magnesem notatki. Można wydzielić też kąt wypoczynkowy. Dwa miękkie fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Dużo osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*