Pożyczki pod zastaw domu, bez bik

Jeżeli bez powodzenia szukasz pożyczki w bankach albo innych instytucjach ze względu na złą historię kredytową lub brak zdolności kredytowej – oferujemy swoją pomoc. Za sprawą zróżnicowanym wariantom i elastyczności, jesteśmy w stanie zagwarantować pozabankowe wsparcie finansowe, w prawie każdej sytuacji,bez względu na brak zdolności kredytowej czy udokumentowanych dochodów, niezależnie od miejsca zamieszkania i kwoty. Nie weryfikujemy dotychczasowej historii kredytowej oraz żadnych baz – możliwa jest pożyczka pod zastaw domu bez bik. Dzięki nam możesz uzyskać prywatną pożyczkę pod zastaw nieruchomości – domu czy mieszkania – pozabankową. Wystarczy, że masz nieruchomość, która może być zabezpieczeniem pożyczki prywatnej.

finanse
Pożyczki pod zastaw domu udzielane są do 40-50% uśrednionej ceny nieruchomości, na okres od 3 miesięcy do roku. Wszystko uzależnione jest od potrzeb nabywcy jak i wartości zabezpieczenia. W pojedynczych przypadkach jest to nawet 36miesięcy – (smartvest). Wszystkie dokumenty pożyczek pod zastaw nieruchomości spisywane są przez notariusza. Jako formę zabezpieczenia stosujemy przewłaszczenie na zabezpieczenie albo wpis do hipoteki. Oprocentowanie prywatnej pożyczki wynosi od 1 procenta miesięcznie(rzeczywiste odsetki kapitałowe) – bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. W chwili obecnej jest to najniższe, dostępne oprocentowanie na rynku. Pożyczkę prywatną pod zastaw można spłacać co miesiąc lub płatność może zostać odroczona na okres obowiązywania umowy prywatnej pożyczki. pożyczko (zobacz pożyczka pod zastaw domu) bez bik może być dowolnie przedłużana.

Z oferty pożyczka (zobacz Pożyczki pod zastaw nieruchomości Grudziądz) pod zastaw nieruchomości bez bik może skorzystać każdy, kto jest właścicielem nieruchomości lub jest jej współwłaścicielem.Można też wnioskować o pożyczkę pod zastaw mieszkania osoby trzeciej, jeżeli właściciel wyrazi na to zgodę i podpisze umowę pożyczki. Pierwotną decyzję podejmujemy około 2 godziny od czasu otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli pierwotna decyzja jest pozytywna, kontaktujemy się z Państwem w celu omówienia warunków prywatnej pożyczki. W przypadku kontrahentów

finanse

posiadających domy w stolicy, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu umowa pożyczki oraz wypłata środków finansowych jest realizowana w ciągu 2 dób.

Istotne by pamiętać, że ustalamy warunki pożyczki indywidualnie według oczekiwań odbiorcy oraz biorąc pod uwagę, sytuację w jakiej się znajduje. Jesteśmy po to, by pomóc, a nie szkodzić.Oferujemy przejrzyste zasady oraz prosto skonstruowaną umowę, którą zawsze możesz skonsultować z radcą prawnym. Preferujemy uczciwą kooperację, która zadowala obie strony umowy, co jest podstawą obopólnych, pozytywnych relacji.