Kupony rabatowe jako wspaniała forma zrobienia sprawunków po obniżonej cenie.

Kupony rabatowe to specjalna zniżka oferowana przez sklepy przez czas obowiązywania promocji. Sklepy dostarczają zainteresowany klientom specjalny kod, który trzeba ze sobą posiadać w czasie składania zamówienia. Kupony rabatowe gwarantują nam oszczędność nawet do kilkunastu procent ceny końcowej lub gratis.

zniżkowe kupony

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com
Gazetka promocyjna to poniekąd reklama prasowa. Za jej pośrednictwem dać można bardziej wyczerpujace dane o produkcie niż przez telewizję i radio. Przede wszystkim jednak, w odróżnieniu od telewizji, prasa ma możliwości bardziej wybiórczego dotarcia z reklamą do wybieranych segmentów publiczności: pań, pasjonatów, posiadaczy aut czy psów, różnego rodzaju profesjonalistów itp. Gazetki, ze względu na częstotliwość ukazywania się, są znakomitym środkiem przekazu reklamy wtedy, gdy decyduje aktualność, a więc w wypadku promocji. Podsumowując, funkcje gazetki promocyjnej w strategii komunikacyjnej, mogą one budować wizerunek drogerii a nawet generować obrót handlowy.

Gazetki promocyjne to druk służący zamysłom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania o objętości odpowiadającej wielokrotności 4, 8 i 16 stron. Nabywca gazetki ma możliwość wielokrotnego korzystania z gazetki promocyjnej a w rozmowach z nadawcą ma prawo powoływać się na dane, które są w niej zapisane. Gazetki promocyjne zadrukowane są produktami różnorakich marek mnóstwa producentów. Zawiera ona konieczne dane (zobacz deduplikacja) o działalności sklepu. Gazetki promocyjne różnorakich drogerii maja dużą propozycję artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne proponują dobre kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich również kosmetyki przeznaczone do koloryzacji i pielęgnowania włosów oraz drobna biżuteria. Gazetki promocyjne przeważnie drukowane są raz w miesiącu ale zdarzają się też wydawnictwa dwutygodniowe.

Jeśli jesteś zdania, że omawiany post jest godny Twojego zainteresowania, to niewątpliwie warto zobaczyć ponadto pozostałe podobne materiały!

Prócz promocji ukazanych w gazetkach, sklepy proponują także promocje na kosmetyki i akcesoria wykorzystywane w makijażu (na przykład: kupony promocyjne w Gliwicach).

Bywa to oferta, która nie pojawia się w gazetkach promocyjnych. W gazetkach promocyjnych często znajdujemy też kupony rabatowe. uzbierane punkty zamieniać można na nagrody, kupony rabatowe czy po prostu zapłacić nimi za zakupy. Poza tym można odnaleźć interesujące wywiady prowadzone z gwiazdami, inspiracje modowe, najnowsze trendy w makijażu, interesujące poradniki i nowości kosmetyczne.Nośnik ten oprócz danych o promocjach jest też sposobem przekazywania podstawowych informacji takich jak dane adresowe, godziny otwarcia, możność płatności kartami płatniczymi, możliwość obrania formy płatności ratalnej czy chociażby adres strony internetowej. Elementy te są standardowymi wiadomościami gazetek przez co są bogatym źródłem niezmiernie przydatnych informacji (sprawdź to: ciekawa strona).