Giełda transportowa i giełda ładunków pozwala oszczędzać pieniądze – informacja to siła

Internet już od wielu lat dostępna jest w każdym domu. Dla jednych jest narzędziem służącym jedynie do rozrywki i wykorzystania wolnego czasu, niektórzy ludzie wykorzystują go do podtrzymywania kontaktów z bliskimi i przyjaciółmi, ale prawdopodobnie większość osób używających internetu wykorzystuje go do pracy. Praktycznie nieskończone możliwości, takie jak natychmiastową komunikację czy możliwość obejrzenia ogromnych baz danych w przeciągu kilku sekund, są ogromnym plusem pracy przez internet. Dlatego też sporo firm na co dzień wykorzystuje sieć jako narzędzie ułatwiające prace. Nie jest inaczej także w przypadku branży spedycyjnej. Ale co na tym zyskuje klient?

Jako przykład posłuży mi tutaj giełda transportowa, czyli strona w sieci , bardzo podobne do zwykłej, finansowej giełdy, w którym są kolekcjonowane i przetrzymywane informacje dotyczące spedycji i dostarczania ładunków. Tego typu giełda ładunków pozwala przedsiębiorcom przede wszystkim obniżenie kosztów i zwiększenie zysków, przez optymalne zapełnienie przestrzeni ładunkowej w każdym samochodzie. Wyobraźmy sobie następującą sytuację – chcielibyśmy przewieźć niewielki ładunek z miasta A do miejsca B, nie posiadamy jednak własnego transportu, a żaden z przyjaciół nie jest w stanie nam pomóc.rzuć okiem na leclerc Kielce gazetka leclerc Kielce gazetkaSprzęt, jaki chcemy przewieźć nie nie zajmuje dużo miejsca, także nie opłaca się nam wynajmować całego busa, jaki będzie obciążał nasz portfel.

W tym wypadku z pomocą przychodzi do nas giełda transportowa, na której będziemy mogli zobaczyć informację dotyczące spedycji i przewozów, jakie obsługują obecne na giełdzie przedsiębiorstwa, wybrać miejsce startowe i końcowe, zapytać się o dostępność miejsca na ładunek, a potem przesłać taką informację wprost do firmy transportowej.

Masz zamiar poszerzyć swą wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy pomóc. Wystarczy wejść na następną witrynę i tam dowiedz się więcej (http://www.psycholog-wroclaw.com/) szczegółów.

Nie jest to ciężkie, zgodzicie się ze mną?

Korzystanie z giełdy w taki sposób to zdaniem wielu ekonomistów idealna realizacja zasady win-win – zyskuje zarówno klient, jaki jest w stanie zaoszczędzić czas na poszukiwaniu firmy przewozowej i pieniądze na wynajmowaniu osobnego transportu, a również wygrywa organizator transportu, jaki może liczyć na dodatkowy zarobek dzięki dodatkowym zleceniom i zmniejszenie pustych przewozów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*