Kody rabatowe – w jakim miejscu i jak je najlepiej wykorzystać?

Każdy z nas lubi rabaty. Lubimy, gdy uda nam się zaoszczędzić. Dlatego kiedy dostajemy kupony rabatowe wspominamy dany sklep lepiej. Zapamiętujemy go i z większą ochotą wracamy na zakupy do tego sklepu. A sklepy prześcigają się w organizowaniu promocji. Jeżeli zrobimy zakupy na pewną kwotę to otrzymamy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeśli zrobimy w ciągu miesiąca trzy razy zakupy za określoną kwotę to następne zakupy będą gratis.

wielka wyprzedaż

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysłów na przyciągnięcie klienta jest mnóstwo. Sklepy prześcigają się w pomysłach, bo konkurencja jest ogromna i porządna jakość produktu to za mało. Niezbędna jest odpowiednia kampania marketingowa. A jak wiemy kupony rabatowe, są częścią świetnie ogarniętego planu marketingowego. Wiele osób szuka rabatów w Internecie. Warto samemu trzymać rękę na pulsie, bo rzeczywiście możemy wyszukać fajne zniżki.

Żeby uzyskać świeże dane na omawiane zagadnienie sięgnij po więcej (https://kador.pl/logistyka-przemyslowa/) – one na pewno też Cię zafascynują. Sprawdź to samodzielnie.

Poza tym dobrze jest na portalu społecznościowym zlajkować strony ulubionych sklepów, tam też udostępniane są różnego rodzaju kupony rabatowe. Musimy je wydrukować i okazać, gdy będziemy przy kasie w sklepie. Czasem jest to kupon na dziesięć złotych a czasem na trzydzieści procent, ale zawsze coś zaoszczędzimy. Sprawdź najfajniejsze przykłady:Jak dobrze wykorzystać rabat

Jeśli wolelibyśmy ni przegapić żadnych kuponów rabatowych musimy zapisać się do newsletterów na wielu stronach internetowych. W taki sposób na pewno dostaniemy informacje dotyczące promocji w wybranych sklepach. Będą nam również podsyłane drogą mailową kupony rabatowe, które będziemy mogli wykorzystać, czy to w na stronie internetowej sklepu czy też w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo, gdy posiadamy kartę stałego klienta, to na skrzynkę mailową albo sms-em będziemy otrzymywać informacje o rabatach, jakie obecnie są w sklepie lub o tym, że dostaliśmy kupon rabatowy. Karty stałego klienta otrzymujemy za darmo – kupony zniżkowe Trójmiasto.

Kiedy, więc następnym razem ekspedientka zapyta, czy chcemy wyrobić sobie taką kartę, zgódźmy się. Nic na tym nie stracimy, a możemy otrzymać kolejne rabaty, a zniżek nigdy dość. Zwłaszcza, gdy faktycznie uwielbiamy robić zakupy. Kiedy dodamy pieniądze, które oszczędziliśmy przez rabaty, to rzeczywiście można być naprawdę mile zaskoczonym. Dlatego nie kręćmy nosem, że nas stać i po co nam taki kupon rabatowy, bo każdy logicznie myślący człowiek skorzysta z okazji.