Czy zapach powinien wznosić się wyłącznie na ciele? A może uprzyjemnisz sobie czas jadąc autem?

Słońce i wiosenna bryza przywołują na myśl najcudowniejsze myśli. Gdyby nie mus orania ziemi, wody w rzekach, jeziorach i morzach, ludzie mieliby szansę odżywiać się samym słońcem. Lecz tak nie jest i jesteśmy zmuszeni uradowanymi innymi rzeczami.

wnętrze samochodu

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com

Człowiek ma kilka zmysłów, które umożliwiają mu odczuwać. Jednym z nich jest węch. Co robi kobieta, kiedy idzie na shopping? Zwykle kończą się one w sklepie z kosmetykami, gdzie może powąchać przeróżne zapachy, nie tylko dla kobiet. Uwielbiamy same otulać się pięknymi perfumami, jednak kochamy też, kiedy facet pozostawia za sobą smużkę pięknych bukietów. Perfumy to afrodyzjak i w połączeniu z aparycją oraz sposobem bycia powstaje mix wybuchowy. Mężczyzna nie jest w stanie oprzeć się płci pięknej, a kobieta mężczyźnie. Wygląda więc na to, iż odpowiednio jest, gdy wyrób wpływa na wszystkie człowiecze zmysły. Zdaje się, iż wtenczas zaspokaja go w pełni.

Krążąc wokół aromatów dochodzimy do wniosku, że nie są najistotniejsze jedynie te, które nosimy na sobie. Są również zapachy, które koncelebrujemy, dla przykładu w domu. Zazwyczaj preferujemy takie, które wyciszą nas oraz zrelaksują. Znów zapach do samochodu powinien pochłonąć wszystkie przykre aromaty, dla przykładu zwierząt a także zmotywować nas, byśmy nie zasnęli nad kierownicą. Są takie aromaty, które wręcz wzbudzają w nas agresję, są za nadto mocne oraz podrażniają nasz nos. Nie są one stosowne przede wszystkim do auta, ze względu na to, iż jego powierzchnia nie jest nazbyt duża i nie ulotni się tak, jak w domu. Zapach do samochodu to coraz bardziej sławny gadżet. Oprócz zapachu winien również posiadać ładny kształt i barwę. Design to ważna część aktualnego życia. Nie możemy go zaniedbywać.

zapach wnętrza samochodu

Autor: Cameron Aubernon
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy rozważacie jaki aromat wybrać, najlepiej zróbcie sobie listę. Standardowe są choinki, które możemy zawiesić na lusterku np.

Czy omawiana notatka przekonała Cię do wyszukania podobnych? Jeśli tak, to kliknij tu oraz oprócz tego poznaj także wypowiedzi na nasz temat (http://marexopony.pl/o-nas).

zapach do auta. Niestety często rozpraszają one kierowcę bujaniem się w lewo i prawo. Kolejną możliwością są odświeżacze elektryczne podłączane do zapalniczki samochodowej. Są one o tyle wygodne, iż wymieniamy jedynie wkłady. Interesującym zjawiskiem są perfumy samochodowe, a też zapachy montowane na kratce wentylacyjnej.