Jak zostać mistrzem ceremonii oraz twórcą najbardziej przyjemnych imprez w historii? Przemyślane oświetlenie zrobi to za ciebie.

Czy zdarzyło się, że mieliście kłopoty ze stworzeniem wymaganego nastroju na cykliczne święto rodzinne lub wyjątkową randkę z drugą połówką? Mówi się, że są 3 główne czynniki wpływające na korzystny odbiór wydarzania. Są to: dźwięk, zapach oraz widok.

led

Autor: fleno.de
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonale ich istotę ujęła Regina Brett w swojej książce „Bóg nigdy nie mruga”. Jak pisała – nie odkurza już świec. Po prostu w pewnym momencie dochodzimy do sytuacji, w której użycie tego czynnika jest wskazane. Podobnie z gotowaniem. Nie ma nic lepszego niż zapach przypraw rozchodzący się po całym domu. Nie ma sensu nadal tego odwlekać. Trzecim czynnikiem jest widok. To odrobinę niefortunna nazwa, bo częściej chodzi tu o przeróżne doznania związane ze zmysłem wzroku. I jeśli tu również możemy powołać się na naturę poprzez piękne krajobrazy, jeziora, to jednak dużo więcej możemy zdziałać używając sztucznego oświetlenia. Towarzyszy nam ono od dawna. Najpierw świece, potem lampy naftowe, a obecnie ogromna gama oświetlenia pracującego na zasadzie urządzeń elektrycznych. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest taśma led z zasilaczem. Dzięki odpowiedniemu doborowi kolorów pozwala ona nadać wydarzeniu odpowiedni charakter poprzez ciekawą grę świateł. Zazwyczaj kilkumetrowa taśma led z zasilaczem daje możliwość częściowego lub całościowego rozmieszczenia oświetlenia w budynku. Jest również dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie ich na zewnątrz.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz w treści opublikowany w tamtym miejscu artykuł. Są tam dodatkowe materiały. One także analizują taką problematykę.

Ogródek weselny z oświetlony wyłącznie świecami jest niepewną ewentualnością, a wyłącznie świetlówkami zbyt typowy. Otoczenie miejsca do tańca czerwonymi ledowymi światłami pozwala wprowadzić romantyczny nastrój oraz ułatwia tańce gościom weselnym. Taśma led z zasilaczem na wszelakie zastosowania. Od zwyczajnego upiększania pokoju, aż po uświetnianie wyczekiwanych, życiowych wydarzeń.czytaj również emalia do drewna i metalu emalia do drewna i metaluJedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia (no i długość taśmy).Wymienione powyżej elementy w znacznym stopniu wpływają na jakość organizowanego przez nas wydarzenia (tu więcej ). Jeśli tylko przygotujemy odpowiednie zaplecze, impreza bez większych komplikacji może zapisać się w wyobraźni uczestników jako jedna z najlepiej zorganizowanych.