Kompetentne ćwiczenia i warsztaty z sfery lean manufacturing

Szkolenia lean manufacturing są dzisiaj coraz bardziej słynne na całym świecie, bowiem system ten jest dziś w największym stopniu poprawiany i nieustająco modyfikowany. Jego głównym celem jest usuwanie wszelkich strat, które są związane z aktywnością danej firmy czy przedsiębiorstwa, takie jak chociażby straty w produkcji, straty administracyjne lub też szkody na magazynie oraz masa innych.

Szkolenie lean

Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Fraza „lean manufacturing” oznacza w języku polskim produkcję lub wytwarzanie. Tak więc podsumowując można ogłosić, że ten dzisiejszy i ogromnie innowacyjny system ma na celu przede wszystkim wykluczanie wszystkich różnych procesów, które nie dają żadnej wartości dla Klienta.

W trakcie takiego szkolenia poruszane są liczne znaczące tematy oraz kwestie, takie jak na przykład organizacja miejsca pracy czy też modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu. Na takim szkoleniu wolno zdobyć naprawdę ogromną wiedzę, jaka zezwoli między innymi na odróżnianie takich pojęć, jak six sigma (więcej na ABK), OEE, TMP lub również system kaizen.

Czy ta porada wzbudziła Twoją ciekawość? Jeśli tak, to poznaj ten niesamowicie w serwisie. On z pewnością także jest wart poznania.

Po zrealizowaniu kształcenia kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą naukową jak także praktyczną, i także będą w stanie wcielać w życie nowe, twórcze projekty, jakich decydującym zadaniem będzie oczywiście modyfikacja i udoskonalenie działań w swojej firmie. Zobacz też

Szkolenie lean manufacturing (więcej informacji) jest skierowane do wysokiej grupy osób, w skład jakiej wchodzą między innymi inżynierowie produkcji i procesów, osoby, które znajdują się na średnim czy wyższym poziomie zarządzania, do tego ze szkolenia zdołają skorzystać też operatorzy rozlicznych maszyn produkcyjnych czy też osoby, które pracują w dziale Utrzymania Ruchu.

Poszukujesz użytecznych informacji? To dobrze, ta strona internetowa basware e-invoicing na pewno Cię zainteresuje, ponieważ są tam dużo bardzo ciekawych danych.

Ofert szkoleniowych z tej dziedziny jest niezwykle dużo, wskutek tego jeśli interesuje Cię skorzystanie właśnie z tego kursu to prawdopodobnie w nieskomplikowany sposób znajdziesz mnogie propozycje i oferty szkoleń z obrębu lean manufacturing. Zdołasz ich szukać między innymi za sprawą Internetu.