Oryginalny hotel z kompleksem konferencyjnym w Rzeszowie

Hotel Rzeszów to wyjątkowe miejsce, dogodna lokalizacja, inspirująca architektura i czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów proponuje nie tylko świetne zakwaterowanie, ale również dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne. Oferuje kompleksowe usługi – możliwości organizacji szkoleń czy konferencji bez konieczności opuszczania hotelu.

Spotkanie, zebranie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
hotel – robotniczy i turystyczny – Rzeszów położony jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej oraz obwodnicy. Hotel ma wygodne połączenie z centrum miasta. Położenie hotelu umożliwia komfortowe planowanie dalszych wypadów turystycznych do Tarnowa, Krakowa czy Zakopanego. Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, co gwarantuje Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek w ciszy, z dala od ulicznego hałasu, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów gwarantuje sympatyczną, profesjonalną obsługę oraz wygodę i przyjazną atmosferę.

W ofercie znajdują się pokoje 1, 2, 3 lub 4 osobowe. Pokoje w hotelu są duże i widne. Każdy z pokoi posiada wygodną łazienkę, telewizor jakości HD wraz z dostępem do rozmaitych programów, Internet oraz minibar.

Niektóre z pokoi posiadają balkoniki lub tarasy, z których rozpościera się piękny widok na okolicę. Wygodna winda ułatwia przemieszczanie się pomiędzy piętrami. Hotel posiada własny monitorowany parking. Recepcja czynna jest 24hdobę. Hotel – www.belvederehotel.pl/ akceptuje płatności w formie gotówkowej, karty płatnicze oraz przelewy bankowe.

W hotelu znajduje się 5 sal o różnorakiej wielkości – wszystkie w modnej i eleganckiej stylizacji, idealnie przystosowane do prowadzenia szkolenia lub spotkań biznesowych – zobacz tutaj. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można poprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze szkolenia czy też kameralne spotkania. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt multimedialny – niezbędny do przeprowadzenia spotkań biznesowych.

Konferencja

Autor: icannphotos
Źródło: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to wspaniałe miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie pomieszczeń, jak i schludna stylistyka sal, pozytywnie wpływają na odczucia każdego uczestnika. Uroczyste spotkanie lub kongres utrzymane jest zatem w przyjaznej i jednocześnie profesjonalnej aurze. Łączna powierzchnia sal to 600m2, dla ponad 600 osób. Jest możliwość zarówno połączenia, jak i dzielenia sal. Dla uczestników szkoleń udostępniamy duży hol oraz balkon, gdzie w przerwie zebrania każdy może zaciągnąć świeżego powietrza.

Źródło artykułu: