Zdobądź pieniądze w potrzebie

Jak mówi przysłowie raz na górze, raz na dole, pieniądze się ma, a czasami ich brak. Dotyczy to bardzo wielu Polaków i z pewnością każdy, przynajmniej raz w życiu zastanawiał się wzięciem pożyczki czy kredytu.

Finanse

Źródło: http://pixabay.com

Szybka gotówka na nieplanowane potrzeby.Zaskakujący ślub syna, zepsuta pralka i szybko potrzebujemy pieniędzy. Nie zawsze wówczas jesteśmy w stanie liczyć na rodzinę, w takich sytuacjach rozwiązaniem mogą się okazać kredyty chwilówki. Ich zaciągnięcie jest proste i formalności ograniczone są do minimum, zazwyczaj wystarczy dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach.

Kredyt na wakacje czy remont – garść informacji o kredytach na dowolny cel.Kredyty gotówkowe są doskonałym wyjściem, gdy potrzebujemy gotówki na dowolny cel. Bank nie wpisuje się w księgę wieczystą mieszkania, co ma swoje plusy i minusy – nie musimy się martwić o hipotekę ale równocześnie mamy większą prowizję i droższy kredyt.

BIK – odwieczny problem.Biuro Informacji Kredytowej, potocznie zwane BIK, jest elementem sektora bankowego której celem jest skontrolowanie wiarygodności kredytobiorców, którzy z kredytów korzystali lub mieli kredyt. Mamy w ten sposób informację o tym, czy kredyt był regularnie spłacany, oraz o zadłużeniu i ich kwocie. Jeżeli zatem miały miejsce kiedyś, problemy z regulowaniem terminowym zobowiązań wobec kredytodawcy, to najprawdopodobniej, że zostało to odnotowane w BIKu i nie dostaniemy w banku kredytu. Jest i na taką sytuację sposób.

Inwestycje, nieruchomości

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Ratunek dla zadłużonychWyjściem mogą być pożyczki bez BIK, oferowane są one przez wiele parabankowych instytucji i firm pożyczających środki finansowe. Procedura przyznawania takich pożyczek jest uproszczona i ogranicza się zwykle do umowy. Przed tym jak zdecydujemy się na pożyczki pozabankowe, pamiętajmy żeby przed podpisaniem dokumentów dokładnie przeczytać umowę.

Trudności z płynnością finansową mogą się przytrafić każdemu z nas. Przed powzięciem decyzji o zaciągnięciu jakiegokolwiek kredytu czy pożyczki pamiętajmy aby nie przeceniać naszych możliwości finansowych i dokładnie czytać umowy. Dzięki temu unikniemy niedomówień i zdziwienia w przyszłości.

Jeżeli interesują Cie kredyty i pożyczki sprawdź: raty (zobacz więcej) Provident od i skorzystaj z naszej oferty.

Źródło: http://optimal-finance.pl/