Polacy najbardziej ufają Audi

„Przewaga dzięki technice”. To slogan, będący synonimem wielkiej różnorodności koncepcji technicznych przedsiębiorstwa Audi. I należy przyznać, że marka nieprzerwanie podnosi sobie poprzeczkę. Przyzwyczaiła nas do tego, iż w wielu rankingach samochody tej marki znajdują się w czołówce zwycięzców, że Audi to dające bezpieczeństwo systemy a co za tym idzie pewność w czasie jazdy.

audi

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród producentów samochodów, Audi od lat wyróżnia się pod względem liczby wprowadzanych nowoczesnych rozwiązań. W najnowszych samochodach tej marki, takich jak np. A8, napotkamy zaawansowane systemy wczesnego ostrzegania, wyraźnie zwiększające prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku tudzież ograniczające skutki zdarzenia i chroniące pasażerów.

Audi Pre Sense to system będący czymś w rodzaju dodatkowego zmysłu kierowcy. Dzięki zainstalowanym przed i za pojazdem czujnikom, systemy pokładowe analizują sytuacje na drodze i aktywują działania prewencyjne.

System Side Assist zafascynuje niejednego kierowcę. To jedno z prostszych rozwiązań, widocznie poprawiające komfort jazdy na naszych drogach. Alarmuje o pojazdach znajdujących się po naszej lewej lub prawej stronie. Rozwiązanie to naturalnie nie oznacza, że możemy „wyłączyć mózg” w trakcie manewru wyprzedzania, lecz w dużej mierze go ułatwia i stara się nie dopuszczać do groźnych zdarzeń.

W sytuacji gdy chcesz odnaleźć poza tym też inne pokrewne wiadomości na przedstawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu, do którego link jest tutaj.

Marka Audi, wprowadziła także system, który może powstrzymać samochód przed dalszą jazdą, przed przeszkodą, o ile prędkość jest niższa niż 50 km/h. Samochód swobodnie więc zatrzymuje się przed pieszym, czy poprzedzającym nas samochodem. System idealnie sprawdza się w ruchu miejskim.

audi

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

Aby sprawdzić, jakie jeszcze systemy zapewnia nam marka, zajrzyjmy na forum Audi. Spotkamy tam nie tylko właścicieli aut, ale prawdziwych fanów motoryzacji, którzy udzielą nam pomocy i wskażą odpowiednią drogę w poszukiwanym temacie.

Możemy być dumni, że mamy okazję doświadczać, jak technologia pomaga nam funkcjonować, w jaki sposób szereg innowacyjnych rozwiązań lub kamer pozwala uniknąć kolizji, niwelować straty, czy po prostu ułatwiać codzienne przemieszczanie się (niezła oferta wszystkie amortyzatory do A3 lub odwiedź sklep Center Car).

Oczekujesz na kolejny post? Śpieszę poinformować Cię, że moja strona (https://www.hurtopony.pl/opony-sava.html) jest już skończona. W takim razie zapraszam do lektury.

Z tej przyczyny, nabywając nowy samochód, warto przeanalizować, czy zamiast skórzanej tapicerki, nie zainwestować w system, który może uchronić nas przed wypadkiem.