Zaktualizowana mapa w GPS-ie? Gwarancja udanego podróżowania

Możemy narzekać na jakość rodzimych dróg, można twierdzić, iż „nic nie robią”, przeklinać następne rządy, ale będzie to rażąco niesprawiedliwe. Warto porównać jakość dróg z lat dziewięćdziesiątych do tych, jakie mamy aktualnie.

Zaszły konkretne zmiany, wiadomo, że przyczyniła się do tego dotacje z Unii Europejskiej, nie zmienia to jednakże faktu, iż dofinansowanie na na rozwój naszych dróg nie poszły na marne. Co więcej, prawie każdy ma GPS, dzięki temu podróżowanie po Polsce stało się naprawdę przyjemne. Nie każdy kierowca jednocześnie wie, że żeby wykorzystać w pełni zalety tego sprytnego urządzenia, potrzebne są nieodzowne aktualizacje GPS.

droga

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualizacja GPS zapewni nam całkowity komfort korzystania z nie tylko dróg w Polsce, otworem stoją przed nami inne kraje i inne drogi (zobacz – rns 510). Już dziś zaplanuj następny wakacyjny wyjazd własnym autem, jednakowoż pamiętaj, ażeby zaktualizować swojego GPS-a. Wbrew pozorom to nie takie trudne. Dostępność internetu sprawia bowiem, że o nowe mapy jest zdecydowanie łatwiej niż parę lat temu.Skoro opisywana kwestia Cię intryguje i musisz ją zbadać lepiej, więcej przeczytasz tutaj stacje ładowania samochodów elektrycznych w polsce – to nieco inny punkt widzenia na taką sprawę.Praktycznie wszystkie firmy gwarantują aktualizacje na serwerach. Kiedyś było inaczej – aktualizacje dostępne były na płytach CD czy DVD.

osiedla

Autor: Reinhold Polska

Dzisiejszy sposób (mapy na serwerach) jest na pewno bardziej korzystny, nowocześniejszy i w pełni aktualny. Pojawienie się nowych skrzyżowań czy dróg na mapie to kwestia szybkiej aktualizacji, dodatkowo, najszybciej na tego typu zmiany reagują polscy producenci map. Znakomita większość producentów oferuje nawigację, która jest aktualizowana właśnie przez komputer, dlatego bardzo potrzebny jest dostęp do takiego – obecnie – już bardzo przecież standardowego sprzętu. Wystarczy zwykły sprzęt PC z systemem Windows, czasem dopuszczalny jest także system Mac.

Większość firm zapewnia taką samą ścieżkę aktualizacji. Powinniśmy ściągnąć ze strony internetowej najnowsze dane, potem logujemy je i instalujemy w pamięci (więcej – zobacz).

Masz ochotę rozszerzyć swą wiedzę na ten temat? Namawiamy więc do przelogowania się do następnej witryny. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis (https://blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-lekkie).

Oczywistym jest więc, iż musimy mieć komputer z dostępem do internetu, najlepiej ze stałym łączem, bo ściąganie danych przez sieć GSM może nas zbyt dużo kosztować, a do tego trwać dosyć długo.

Miejmy na uwadze, by ciągle aktualizować najnowsze dane, będziemy w takim wypadku najlepiej poinformowani, a nasze wyjazdy samochodowe staną się jak najlepiej rozplanowane, bez zbędnych niespodzianek i nieprzyjemności. To gwarancja udanej podróży.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*