Monitor ledowy – ważne informacje

W dzisiejszych czasach na rynku pojawia się znacznie więcej artykułów, usług, ciągle innowacyjnych ofert operatorów sieci komórkowych lub telewizji satelitarnych. Fabrykanci, usługodawcy chcąc trafić do jak najszerszej grupy potencjalnych nabywców, reklamują się wykorzystując do tego telewizję, radio, prasę, internet, wyświetlacze LED.

miasto i ekran LED

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Ekran LED można umieścić przy uczęszczanej drodze, tuż przy skrzyżowaniach na których użytkownicy drogowi stoją na światłach, w środkach komunikacji miejskiej, na stadionach i halach sportowych, gdzie reklamy wyświetlane są w trakcie różnego typu imprez sportowych czy artystycznych. Np.: . Ekrany te są wykorzystywane nie tylko jako tablice reklamowe. Posiadają również zastosowanie jako monitory informacyjne, ostrzegawcze, sygnalizatory uliczne. Wykorzystywane są też podczas sympozjów , targów, prezentacji jak również na giełdzie bądź w banku. Zobacz lokalizacje: ten artykuł.

ekran w technologii LED

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Ekrany LED to sprzęty o znacznej rozdzielczości wyświetlaczy, w wyniku czego otrzymujemy odbicie o najwyższej szczegółowości oraz jakości. Można na nich przedstawiać skomplikowane animacje także dowolny tekst. Urządzenia te skonstruowane są z diod elektroluminescencyjnych. Obrazy, jakie oglądamy na ekranach są to połączenia trzech barw: czerwonego, zielonego i niebieskiego, które przez nakładanie się na siebie tworzą piksele.

Jeżeli zaciekawił Cię taki tekst, sprawdź przykłady (https://www.rankingkont.pl/promocje-bankowe/) opublikowane tutaj. Z pewnością odnajdziesz tu coś ciekawego dla siebie.

Dzięki nim możemy uzyskać miliony odcieni, włącznie z białym. Ekrany LED, które cechują się intensywnymi odcieniami sprawdzą się zarówno na otwartej przestrzeni jak i zamkniętej. Wyświetlacze te mają możność pracy przez całą dobę, w pełnym słońcu, są odporne na niepomyślne warunki atmosferyczne są energooszczędne jaki i ekonomiczne w eksploatacji.

Reklamy na ekranach LED dostrzegalne są już z znaczącej odległości. Na reklamach tych zazwyczaj wstawiona jest również data, godzina, temperatura co również przyciąga wzrok. Na wszelkiego rodzaju występach znacząca jest łatwość z jaką można rozłożyć i złożyć konstrukcję, powoduje to modułowa konstrukcja. Bilbordy produkowane są z tworzyw odpornych na trudne warunki atmosferyczne, zwykle wykonane są z aluminium względnie ocynkowanej blachy. Dzięki temu dobrze wytrzymują oddziaływanie deszczu, śniegu, upału.