Interesujący pomysł na reklamę – długopis reklamowy

Dostajemy czasem długopisy w wielu miejscach. A to przy otwarciu konta w bankulub gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Oczywiście długopis, który otrzymujemy jest opatrzony logiem firmy, od której ten długopis dostaliśmy. Tego typu długopisy reklamowe są w rzeczywistości o wiele lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, powinniśmy podać nazwę firmy, adres oraz numer telefonu, a na pewno ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę najczęściej wyrzucamy, a piszący długopis okazuje się przydatny.

długopis promocyjny

Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy, znowu sięgniemy do biurka po długopis to będziemy widzieć nazwę firmy, więc gdy przyjdzie cokolwiek znowu zmawiać lub kupować, zapewne pójdziemy tam, gdzie dostaliśmy długopis. Choć oczywiście nie po to, by otrzymać kolejny długopis, a po to żeby wykonano dla nas wybraną usługę. firmy (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-inwestycyjny), które rozdają długopisy reklamowe z nadrukiem powinny pamiętać, że tylko jakość usług jest w stanie ich obronić. Jeżeli usługa okaże się na słabym poziomie to, niestety klient nie przyjdzie już do nas nawet jeśli dalibyśmy mu sto lub dwieście ładnych długopisów.

promocyjne długopisy

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Logo firmy i numer telefonu na długopisach

Łatwo zauważyć z usług jakich firm korzysta dana osoba. Ludzie sami nawet nie myślą o tym, a widać to wyraźnie, między innymi przez darmowe gadżety, z których z chęcią korzystamy. Nie jest istotne czy to darmowe breloczki do klucza czy długopisy, na wszystkich tych gadżetach znajduje się logo firmy, która nam taki prezent wręczyła. Oczywiście , że czasem jest tak, że na ulicy ludzie rozdający ulotki dodają do tego smycze do telefonu lub inne małe drobiazgi, stąd też posiadamy sporo różnego rodzaju ciekawych gadżetów.

Czy ta notka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten bardzo w serwisie. On zapewne także okaże się wart zgłębienia.

Jeżeli np. na danym podarku jest logo firmy i telefon to możemy, jeżeli tylko będzie taka potrzeba, bardzo szybko odszukać numer telefonu do firmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe – zobacz tu: .

Za dużo ulotek już otrzymaliśmy i to nieważne czy dające możliwość rabatu, po prostu mamy po dziurki w nosie zbędnej makulatury. Twierdzimy, że długopis, smycz, czy inna pierdółka jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Jednak też chcielibyśmy dostawać tego typu rzeczy wtedy, gdy znajdujemy się w biurze danej firmy a nie na ulicy. Zanim, więc jako firma reklamująca się na długopisach, rozpoczniemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę najlepiej zrobić research rynku. Warto mieć świadomość tego, co myślą na temat naszej firmy nasi obecni lub potencjalni klienci.
Opracował