Nowe atrakcyjne konto prywatne dbNET proponowane przez Deutsche Bank

Deutsche Bank zachwycił swoich Klientów nowym intrygującym wyrobem finansowym, którym jest nowiutkie konto internetowe dbNET. Konto osobiste dbnet ogromnie szybko zdobyło na popularności i dużo osób zdecydowało się na jego założenie, szczególnie, że konto to połączone jest z licznymi wartościami, jakie bezsprzecznie wskazane jest nieco sobie przybliżyć.

konto osobiste

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Konto osobiste dbnet jest praktycznie darmowe, jedyna opłata wiąże się z obsługą karty płatniczejj, chociaż jeśli należysz do osób, jakie w wielu przypadkach płacą kartą i miesięczne opłaty kartą wynoszą minimum 200 złotych to opłaty tej możesz uniknąć. Konto dbnet daje też możność skorzystania z licznych zniżek, rabatów i promocji, na dodatek zdołasz także skorzystać z wyższego oprocentowania produktów oszczędnościowych. Zaletą konta osobistego dbnet jest też to, że zdołasz kategorycznie darmowo wypłacać pieniądze z banku, tak więc nie musisz bać się żadnej prowizji! Z darmowych wypłat w bankomatach wolno korzystać nie jedynie w Polsce, ale też za granicą.

Jeśli masz za zadanie poznać taki temat bardziej i chcesz przestudiować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w ofercie wpisu, który przeczytasz tutaj.

Mało tego zakładając konto osobiste dbnet otrzymujesz też kartę płatniczą, jaka jest ubezpieczona od kradzieży.

Konto internetowe dbnet to fenomenalne rozwiązanie dla osób, które szukają praktycznego, prostego w obsłudze konta i równocześnie zależy im na dobrym dostępie do interesująco oprocentowanych artykułów oszczędnościowych, bowiem posiadając nowiusieńkie konto dbnet w Deutsche Banku możesz zdobyć ogromnie ogromnie oprocentowane konto oszczędnościowe. Dodatkowym walorem jest także to, że otwarcie konta jest definitywnie bezpłatne, nie płacisz również za wydanie karty debetowej do rachunku, która posiada funkcję płatności zbliżeniowych i internetowych. Nie płacisz również za internetowe zarządzenie przelewów stałych, ubezpieczenie karty i krajowe przelewy ELIXIR wykonywane internetowo.

Zaciekawił Ci się ten wpis? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna dekoracje ślubne też bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

Mało tego darmowe jest też rozporządzenie oraz realizacja polecenia zapłaty.