Pożyczki pod zastaw nieruchomości bez BIK-u

Banki nie zawsze ochoczo użyczają pożyczek. Aby zdobyć pożyczkę należy mieć czystą historię w BIK, nie wolno znajdować się w rejestrze dłużników, ale to nie wszystko, albowiem banki biorą dodatkowo pod uwagę regularność otrzymywanych przychodów, długość pracy lub jej typ.

zielony człowieczek z domem

Źródło: flickr.com
W związku z tym wzięcie większej pożyczki, przykładowo na remont domu czy mieszkania może nie być takie bezproblemowe. Co więc zrobić, gdy potrzebujesz dostać sporą pożyczkę, natomiast bank (z różnorodnych przyczyn) nie chce Ci jej udzielić? Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji zdoła okazać się prywatna pożyczka (pożyczka na 45 dni) pod zastaw nieruchomości.

Tego rodzaju pożyczki są kapitalnym rozwiązaniem dla osób, jakie mają złą historię kredytową w BIK, KRD, ERIF itd. albo dla osób, jakie z innych przyczyn nie mogą pobrać pożyczki z banku. pożyczka (zobacz forsel.pl) pod zastaw mieszkania to pożyczka pozabankowa, jaka jest współcześnie użyczana przez wiele przeróżnych placówek. Taka pożyczka może być użyczona pod zastaw nieruchomości prywatnej bądź użyczonej, takiej jak dom czy też mieszkanie, gospodarstwo rolne czy też działka budowlana. Składając podanie o pożyczki prywatne pod zastaw nieruchomości najczęściej nie musisz długo czekać na wydanie decyzji, często jest ona udzielana w przeciągu 24 – 48 godzin od chwili, kiedy dostarczy się należytą dokumentację. Jeśli więc pilnie potrzebujesz pieniędzy a bank nie chce Ci udzielić pożyczki to wskazane jest zaciekawić się właśnie tą opcją.

Inwestycje, nieruchomości

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Ogromnie możliwe, że w prosty sposób uda Ci się otrzymać konieczne pieniądze, dzięki czemu rozwiążesz swoje problemy. Dlatego nawet osoby, które nie zdołają pochwalić się czystym kontem w BIK bądź KRD mogą spać bezproblemowo, ponieważ w razie naglącej potrzeby prawdopodobnie uda im się dostać pożyczka pod zastaw gruntów. Warto więc rozeznać się w ofercie pożyczek bez BIK użyczanych pod hipotekę, bezsprzecznie odkryjesz multum fascynujących oraz atrakcyjnych ofert tego typu pożyczek i pewno bez kłopotu uda Ci się taką pożyczkę otrzymać.