Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Nierzadko okazuje się, że potrzebujemy gotówki na szybko, bez zaświadczeń. Lub po prostu chcemy zapobiec kontroli przez pożyczkodawcę negatywnej historii kredytowej. Szukamy wtedy różnych możliwości, które pomogą nam zapomnieć o dołku finansowym. Metodą na wyjście z tymczasowej, trudnej sytuacji materialnej może być kredyt bez zaświadczeń o dochodach.

monety

Autor: daveynin
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to oferta skierowana do wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. To rozwiązanie nie wiąże się z wypełnianiem zbędnych formularzy, oraz informacji, czy posiadamy inne zaciągnięte zobowiązania kredytowe.

Zaletą tego rodzaju pożyczek jest z całą pewnością większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się zasadniczo z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się pracodawca, księgowa usługi księgowe w koninie czy ktoś, kto mógłby taką wiadomość użyć przeciwko naszej osobie. Szybką pożyczkę można otrzymać na kilka sposobów. Poza powszechnie stosowanym złożeniem podania o jej przyznanie, niektóre instytucje pozabankowe zapewniają pożyczkę przez SMS. Taka forma jest korzystna pod wieloma względami – szybki zastrzyk gotówki docierają do nas niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Idea działania nie jest skomplikowana – aby stać się klientem instytucji wymagane jest wysłanie wiadomości tekstowej na wskazany numer. Środki znajdą się na koncie, w zależności od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, w ciągu najbliższych godzin. W związku z tym już kolejnego dnia można zrealizować swoje plany.

Jednak jeśli bierzesz pod uwagę pożyczkę bez zaświadczeń, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że przyniesie ona zamierzone efekty tylko wówczas, gdy dokładnie zaznajomisz się z jej zasadami. Naszym obowiązkiem jest, aby poznać całkowite koszty pożyczanych pieniędzy i ocenić, czy jesteśmy skłonni je ponieść. To bardzo ważne, ponieważ może nas spotkać niemiła niespodzianka, jeśli przyjdzie nam płacić bardzo wysokie odsetki albo ukryte ubezpieczenia od niewielkiej kwoty, którą pożyczyliśmy.

Musimy być świadomi przyszłych zobowiązań. Tego, czy jesteśmy w stanie ponieść dodatkowe koszty. Jeśli jesteśmy pewni, iż brak gotówki to tylko chwilowy dołek, kredyt bez zaświadczeń jest odpowiednim rozwiązaniem.