W różnych marketach stosowany okazuje się telebim

Telebim mówi klientom o kamerach

Żyjemy w czasach, kiedy już nikogo nie zaskakuje, że cały czas jesteśmy pod spojrzeniem kamer, które zapisują większość naszych działań. Jednakże od czasu do czasu dzieje się tak, że obywatele nie pamiętają, iż odpowiednie kamery znajdują się też w sklepach, zatem nie należy rabować, gdyż i tak zostaniemy ujęci.

reklama na telebimie

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to również, często w sklepie możemy dostrzec telebim (przykład: zainstalowany przy wejściu do marketu, albo przy kasach, a na nim wyświetlane są obrazy z różnych kamer rozstawionych po markecie, przez co możemy uważnie przypatrzeć się temu, co zrobią inni kontrahenci.

Szukasz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa na pewno Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz tam dużo bardzo interesujących informacji.

To z jednej strony takie przypomnienie dla kupujących, że cały czas będą na widoku, nawet jeśli znajdują się w pustej alejce, a z drugiej strony, jest to też usprawnienie dla ochroniarzy, którzy w ten sposób mają szansę nadzorować co ma miejsce na terenie sklepu.Jego rozmiar ma szansę okazać się zróżnicowany

Tego rodzaju ekrany występują w przeróżnej wielkości, a więc samodzielnie zdecydujemy jak duży powinien okazać się ten, który zostanie zamontowany w naszym markecie. Czy będziemy na nim pokazywać jedne obrazy, czy ekran przedzielimy na pół, a nawet na parę pomniejszych segmentów oraz równocześnie będziemy wyświetlali obraz z różnorakich kamer. Najważniejsze jest to, aby wszystko okazało się dobrze przeanalizowane oraz dobrane, tak by bez problemu dało się zauważyć co się dzieje na markecie, nawet wtedy, gdy nasz ekran będzie podzielony na kilka części. Szczegóły: .

Znacznie częściej mamy szansę się z nim spotkać

Takie ekrany są tak świetnie opracowane, że znacznie częściej ich wykorzystanie się rozszerza i rozpoczynają nam one znacznie częściej dotrzymywać towarzystwa w życiu. Dostrzegamy je na ulicach, w środkach komunikacji miejskiej, w marketach, a to jedynie udowadnia, że mogą one działać w wielu dziedzinach. A skoro funkcjonują w tak różnych sytuacjach, to powinni okazać się dobrze wzmocnione.