Jaka musi być bielizna? Piękna, seksi czy wygodna? A może każda z tego typu propozycji jest właściwa?

Niekiedy to, co niewidoczne ma najbardziej znaczny wpływ na nasz komfort i sposób bycia. W ten sposób z pewnością możemy przyznać o kobiecej bieliźnie. Choć niewidoczna to pobudza zmysły u męskiej części populacji, choć może wyglądać wyjątkowo, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być jednocześnie niezbyt komfortowa. To raczej bez sensu kupić bardzo ciekawą bieliznę, lecz zupełnie niewygodną. Stąd tak istotny jest optymalny wybór, tak ażeby nasza bielizna była interesującym dodatkiem do naszego ubioru, a nie utrudniającym funkcjonowanie balastem.

bielizna

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Całe szczęście wie o tym większa ilość kobiet wybierając dokładnie taką bieliznę, która nie tylko, że jest seksowna, wspaniale wyglądająca, to jest przede wszystkim wygodna. Tak na pewno jesteśmy w stanie powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek – www.jagna.pl/biustonosze-odpinane-ramiaczka-c-23_46.html. Ramiączka nie przeszkadzają, nie są dostrzegane, a co najbardziej istotne czujemy się w pełni swobodnie i komfortowo. Innym interesującym rozwiązaniem jest na pewno balkonetka. To bardzo interesujący fason biustonosza, jego nazwa bierze się od angielskiego wyrażenia balconette, czyli balkonik.

Nazwa tego biustonosza ma interesującą historię, a jej trop wiedzie wprost do teatru. Otóż, mężczyzna, jaki patrzy w teatrze z balkonu w dół, nie dostrzega kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka wznosi piersi do góry, przyczyniają się do tego, że kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki dostrzeganej z przodu. Balkonetkę można szyć wedle różnorodnych krojów i jak nie trudno zgadnąć nadaje się szczególnie dla pań bogato obdarzonych przez naturę – http://jagna.pl/biustonosze-bardotka-c-23_65.html. Modelowy krój jednakowoż jest klasyczny, gdyż miseczka jest szyta z 3 części,

bielizna

Autor: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl

zaś ukośny szew prowadzi od wewnętrznego końca fiszbinu do ramiączka, dzięki czemu zbiera biust z boków. Co więcej, w rzeczywiście sporych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dosyć często kroją miseczkę z 4 części, gdzie znajduje się też dodatkowy pionowy szew od strony pachy.

Istnieją także inne sposoby na najlepiej dobraną bieliznę, lecz uwaga, każda z kobiet ma swoje subiektywne odczucia, każda też ma inny biust, więc dobierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a weryfikując ją na sobie. Jedynie wtedy można być pewnym, iż wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego, modnego, seksownego, lecz przede wszystkim wygodnego. To zapewnienie, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będzie dylematów, co ubrać, co mniej uwiera, gdyż każdy zestaw będzie właściwy.