Szukasz najlepszej jakości oraz niezawodności? Postaw na telebimy. To najbardziej nowatorska technologia gwarantująca wysoką jakość

Czym ściśle mówiąc jest telebim? Jest to po prostu ekran, który ma duże wymiary. Matryca takiego ekranu całościowo jest zbudowana ze specjalistycznych diod typu LED. To sprawia, że ekran jest kolorowy, a indywidualne wyświetlane fragmenty są niezwykle dobrze wyraźne.

reklama

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno za cechę charakterystyczną telebimów powinniśmy uznać ich funkcjonalność. Nieważne albowiem, w jakich wymogach będą stosowane, obraz filmowy i tak będzie ogromnie żywy.

Telebim może pochwalić się wieloma pozytywami . Przede wszystkim to duży format, więc będzie dostrzegalny dla każdego. Zależnie od miejscowości, czy jest to większe czy mniejsze miasto możemy wybrać telebim o najlepszych wymiarach. Przedział jest bardzo dogodny od 2m2 do 40 m2. Sam telebim jednak nie posiadałby tak dużej siły przebicia, gdyby nie interesujący przekaz treści reklamowych, który świetnie zwraca na siebie uwagę. Co ważne, reklama jest dynamiczna, gdyż pokazywany komunikat ulega zmianie.

Chcesz sprawdzić, co inny serwis wspomina o opisywanym w naszym materiale temacie? Ten wpis z www wyjaśni Twoje zagwozdki.

Wszystko to przy pomocy światła i kolorów. 16,7 milionów kolorów wraz z iluminacją świetlną zapewnia atrakcyjny wygląd i dobrą widoczność.

ekran na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest to uzależnione od porady dnia czy pogody. Telebim to również docieranie do niezwykle bogatej grupy targetowej. mamy więc pewność, że nasze starania nie zostaną zaprzepaszczone, bo nasza reklamę dostrzeże odbiorca masowy. To także tworzenie profesjonalnego wizerunku. Jeśli telebim (nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć), to najnowsze technologie, czyli innowacyjna, działająca z rozmachem firma. To wszystko skutkuje dużą skutecznością. Reklama jest z pewnością lepsza, bo dociera do naprawdę dużej grupy odbiorców. Koszt zaś dotarcia do wielu odbiorców jest dwa razy niższy niż w przypadku standardowych sposobów reklamowych. To tylko pokazuje, że tak naprawdę telebim oferuje wspaniały przekaz, i to nawet nie w perspektywie danej branży czy produktu. To tylko ukazuje, z jak niesamowitymi nowoczesnym produktem mamy do czynienia.