Gdzie warto zorganizować sympozjum z udziałem obcokrajowców, żeby ci zachwycili się pięknem polskich pejzaży

Nasz kraj bywa ciągle mało znany i jeżeli chodzi o urlopowe eskapady, to niestety przegrywamy z egzotyczną Portugalią bądź krajami Ameryki Północnej. Polska leży na obrzeżach Europy i przez wiele lat po wojnie znajdowała się w strefie wpływów Związku Radzieckiego. Wspomniany rozwój wydarzeń jeszcze bardziej oddzielił Polskę od zachodnich sąsiadów, a w rezultacie niegdysiejszy kraj Polan został zapamiętany przede wszystkim jako ojczyzna znanego papieża.

Zamek Topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Zorganizowanie globalnej konferencji w naszym kraju staje się idealną okazją, aby pokazać obcokrajowcom piękno polskiej ziemi. Wystarczy jedynie dobrze wybrać miejsce kongresu. Podsuńmy więc dwie lokalizacje, które mogą wziąć pod uwagę projektodawcy międzynarodowych spotkań. Zamek Topacz jest usytuowany w bliskim sąsiedztwie Wrocławia.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do nowego artykułu na ten temat – tam wyszukasz ważne wiadomości. Zatem idź do serwisu techniki negocjacyjne i ciesz się nimi.

Ładnie odnowiony obiekt jest zaadaptowany na hotel, gdzie mogą odbywać się huczne biesiady, jak również konferencje.

W pomieszczeniach wciąż czuć klimat minionych lat, ponieważ zarządcy zadbali o wyposażenie nawiązujące prezencją do stylu zeszłych epok. Natomiast nie brakuje w tym miejscu udogodnień rodem z czasów współczesnych – inaczej kapitaliści z pewnością nie chcieliby spędzić w tym zamku nawet jednego dnia. Wielkie wrażenie zrobią z pewnością sale wykładowe, które zostały porządnie odrestaurowane. Zamek Topacz udostępnia także mnóstwo atrakcji, które umilą pobyt wszystkim przybyłym, np. istnieje możliwość wypożyczenia nietuzinkowo wyglądających rowerów. Bałtyk co prawda nie jest w stanie konkurować z tak ciepłymi akwenami jak Morze Egejskie albo Karaibskie, ale rokrocznie przyjeżdżają tutaj rzesze turystów spragnionych długo oczekiwanego wypoczynku.

Czy uzupełniające wiadomości dotyczące opisywanej tu sprawy byłyby dla Ciebie wartościowe? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to wiarygodne informacje (http://inoffice.pl/centrum-biznesowe-horizon/).

sala konferencyjna w zamku topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Można więc i tutaj zorganizować konferencję, bo baza noclegowa jest na wybrzeżu bardzo dobrze rozwinięta, a i nie brak odpowiednio, czyli profesjonalnie wyposażonych ośrodków – praktycznie każda sala konferencyjna nad morzem spełni oczekiwania wymagających organizatorów, wystarczy jedynie skupić się na takich centrach, które proponują wyższy standard usług. Niespodzianki bywają tylko dodatkiem, zatem każdy wykładowca albo po prostu mówca musi mieć do dyspozycji komputer z najnowszymi wersjami oprogramowania, flipchart czy pisaki. Natomiast uczestnicy będą zachwyceni, jeżeli te kilka godzin przesiedzą na miękkich krzesłach.