Efektywny obieg faktur? Zobacz system Kofax

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. Dzięki technologiom informatycznym przesłanie dużego pakietu informacji na drugi koniec świata pochłania nie więcej niż kilka sekund. Już dawno dało się zauważyć, że powszechnie stosowane przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a jednocześnie narażone na wiele problemów w drodze od nadawcy do adresata.

laptop

Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, ale również budżetowanie (w tym miejscu szerzej opisane: ) to system, po którego zastosowaniu nie pamiętamy o podobnych problemach. Niestety, obecnie panujący system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie jest biurko pani Zosi i co napisać na fakturze, by płatność była zrealizowana w terminie. W następstwie tego dużo firm twierdzi, iż dopóki nie zostaną postawione przed koniecznością stosowania elektronicznej faktury, same właściwie nie zdecydują się na zmianę.zerknij tutaj adwokat sprawy rodzinne warszawa adwokat sprawy rodzinne warszawaJednak ich zastrzeżenia powinny rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o zastosowaniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest podobnie jak z rowerem. Czasem niełatwo uczynić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć każdy wie, że to działanie z gruntu przyjemne.

Obecnie oceń mały zus zmiany ten tekst, który jest bardzo interesujący. Zrób to już w tym momencie! Przekonasz się, że naprawdę należy to zrobić!

Tak samo z budżetowaniem, przykład: czytaj pełen raport. Z podjęciem decyzji i przejściem na faktury elektroniczne jest bardzo podobnie. Powinniśmy więc znać plusy płynące z zastosowania elektronicznego obiektu dokumentów.