Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, czy też popularne Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio wraca moda na widoczny zarost u mężczyzn. Wymyślono nawet konkretną nazwę dla tego typu mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa pochodzi z angielskiego słowa, które oznacza w rodzimym języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzona jest z męskością i siłą. Dla wielu panów jest oznaką poważnego podejścia do życia, męstwa i bez wątpienia ma służyć przekonaniu do tego również płci żeńskiej. Kobiety uwielbiają lub niecierpią zarostu i trudno opierać się tu na jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są zdecydowanie bardziej atrakcyjni, niż mężczyźni z gładko wygoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to również bardziej męscy. I tak jak kobiety starają się podkreślać swoją kobiecość poprzez dobór konkretnego stroju czy make-upu, tak panowie swoją męskość lubią podkreślać właśnie poprzez brodę.

Zarost nie musi być spory, może być ledwo widoczny lub z kolei sięgać aż do torsu.

Nie ociągaj się – jeśli pragniesz przeczytać dalsze newsy na ów niezwykle zajmujący temat, to wejdź w link pod spodem i przeloguj się do następnego wpisu.

Współczesne możliwości jeśli chodzi o golarki i rozmaitego typu kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że praktycznie można zaprojektować na swojej twarzy przeróżne cuda. Są panowie, którzy specjalnie strzygą brodę, układają ją, modelują, by nabrała oczekiwanego kształtu i wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Działają nawet specjalne zakłady dla brodatych, gdzie strzyże się i trymuje męski zarost. Więcej na .

Oczywiście zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie proste. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma duży zarost, niewiele musi robić i zaniedbuje swoją twarz.

Wejdź na ten link i zobacz więcej dodatki do tortu bardziej precyzyjnych wiadomości odnoszących się do analizowanego tu tekstu. Niewątpliwie jest on niezwykle atrakcyjny.

Atrakcyjna broda wymaga znacznie lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Także należy ją strzyc, modelować czy golić. Stosuje się do tego naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że zarośnięty mężczyzna, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być mocniej zdeterminowany, by pielęgnować swoją twarz, w innym przypadku może narazić się na negatywne opinie, gdy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Prawdą jest, że broda odmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej wykorzystywanych zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie. Broda może dodawać lat, sprawiać, że mężczyzna wizualnie wygląda interesująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze z pewnością długo będzie modna.